صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده تلفنی به طور معمول، همه چیز به درستی اجرا می شود و احساسات و افکار ما در جهت هماهنگی به هدف مشترک عمل می کنند.با این حال تحت شرایط استرس، خشم ناشی از خود، غم و اندوه خصوصی یا تلخی فلج ممکن است افکار ما را سد کند. ما می توانیم تلاش کنیم که رمز و راز را درک کنیم که در آن شدت احساسات ما از طریق شناختن خودمان بهتر می شود. هنگامی که اعتقادات ناخودآگاه را آگاهانه می بینیم، دست به دست هم می دهند. به همین دلیل شناختن خودمان بسیار مهم است.

ما می توانیم با بازتاب برخی سوالات مانند:

1.) پشیمانی و اشتباهات ما چیست؟

چیزی مثل یک فرد کامل وجود ندارد. برای اینکه انسان بودن باشد، ناقص است، که ناقص باشد بدین معنی است که ما اشتباه میکنیم و اشتباه میکنیم بدین معنی است که ما پشیمانیم. متاسفم آرزو می کنم که همه چیز غیر از آنها باشد. اما آنها نیستند این اتفاق افتاده است، و آن را پشیمانی است.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی ما می توانیم تصمیم بگیریم که ما کمتر از کامل است. نقص های ما جرم نیستند. ما مجرمان نیستیم که مجازات شوند ما می توانیم گناه فریبکارانه ما را با پشیمانی که ما کامل نمی کنیم جایگزین کنیم، که فقط بشریت را تأیید می کند. هیچ راهی برای جلوگیری از ناقص بودن انسانها وجود ندارد. ما می توانیم اقدامات احتیاطی معقول را اتخاذ کنیم، اما فراتر از یک نقطه خاص، نیت های خوب ما برای جلوگیری از مقابله با تولید، مقابله می کنند. با بازتاب در هر دو دارایی و بدهی های ما می توانیم توانایی ما برای پیدا کردن پذیرش خود را افزایش دهیم.

2) چه زمانی می بینیم وقتی به آینه نگاه می کنیم؟

بسیاری از مردم آرزو می کنند که از آنها بهتر باشند. در اینجا چیزی است که با آن اشتباه است: “هنگامی که ما می گوئیم زندگی بهتر خواهد بود اگر __” یا “من بهتر خواهد شد زمانی که” _، ما به این معنی است که ما در حال حاضر بدتر است. هنگامی که احساس میکنیم کمتر است، تلاش برای رسیدن به بهترینهایمان دشوار است. این میل ما را به این می اندازد تا احساس کنیم که ما به اندازه کافی خوب نیستیم. ما در مقایسه با ظاهر ما به دیگران، احساس ناکافی میکنیم. ما تصور می کنیم که ما بعد از اینکه از دست دادن وزن، چاقی، افزایش چهره یا پیوند مو موعظه کنیم بیشتر به خودمان احترام می گذاریم.

در واقع، هیچ کس نمیتواند ارزش خود را از بین ببرد. خود ارزش، وابسته به توانایی ما در انجام کامل نیست. خود ارزش به معنی پذیرفتن این است که ما هرگز ارزش بیشتری نداریم یا ارزش کمتر. ما همیشه ارزشمند و بدون قید و شرط دوست داشتنی هستیم.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان

3) وقتی با مبارزه صحبت می کنیم، چه کاری انجام می دهیم؟ به خودمان چه می گویند؟

فردریک داگلاس گفت: “بدون مبارزه هیچ پیشرفتی وجود ندارد. ما از ناسازگاری یاد می گیریم و از آن به نحوی رشد می کنیم که ما هرگز نمی توانستیم بدون آن باشیم. ما می توانیم تلاش های موفقیت آمیز انجام دهیم و همچنان نتایج نامطلوب داشته باشیم. ما می توانیم یک کارمند سخت گیرانه باشد که متدین و وفادار است، اما هنوز هم می توانیم از کار بیفتیم. ما می توانیم یک شریک مراقب و متفکر باشیم، اما گرما هنوز شکسته شده است. ما می توانیم یک راننده دقیق باشیم و آینه هایمان را بررسی کنیم و سیگنال های نوبت ما را بگذاریم، اما کسی به ماشین ما نگاه می کند. در تمام این موقعیت ها تلاش های ما قابل تحسین بود اما نتایج ناامید کننده بود. ما می توانیم بدون در نظر گرفتن نتایج، تلاش های ما را مورد تایید قرار دهیم.

4) چگونه موفقیت را تعریف کنیم؟

مرکز مشاوره خانواده تلفنیبرای موفقیت در موفقیت، اول باید اولا معنی موفقیت را تعریف کنیم. هر کس تعریف موفقیت بسیار زیادی دارد. موفقیت مانند یک ماشین دقیق نیست، من نمیتوانم به آن اشاره کنم. موفقیت انتزاعی و ذهنی است. برای برخی، موفقیت ممکن است به معنای درآمد شش رقمی باشد. دیگران حتی در میان ناامیدی های روزمره و ناراحتی احساس موفقیت می کنند. رمز موفقیت در تعیین آنچه که ما اولویت بندی می کنیم و سپس در طول زمان تلاش های سازگارانه کوچک انجام می دهیم.

5) چه چیزی ما را خوشحال می کند؟

ما صرف زمان زیادی می کنیم تا دیگران را خوشحال کنیم یا از ناراحتی خود جلوگیری کنیم. این نیاز به یکی از موارد زیر دارد: تصمیم گرفت تا از انجام آنچه غیر ضروری است و با زندگی در شرایط کنونی خود در حال حاضر چیزی غیرمعمول را متوقف کند. این ممکن است شامل متوقف کردن آنچه ما “باید” انجام دهیم و انتخاب خود را از طرف خود انتخاب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره