صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده دولتی در تهران

مرکز مشاوره خانواده دولتی در تهران

مرکز مشاوره خانواده دولتی در تهران

مرکز مشاوره خانواده دولتی در تهران: همواره وجود حمایت کننده در قالب خانواده تاثیر بسزایی در شکل گیری شخصیت و ایجاد روابط اجتماعی شخص خواهد داشت. فردی که از داشتن نعمت بزرگ خانواده بهره مند است؛ اغلب دارای اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری برخوردار است. حال اگر روابط بین اعضای خانواده به درستی و صمیمانه باشد؛ تاثیر بسزایی در افزایش موفقیت و پیشرفت فرد خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

هر خانواده و انجمنی دارای اعضا و افراد متفاوت با ذهنیت های مختلف می باشد. کنترل رفتارها و عملکرد های نسنجیده و ارتباط درست با دیگران پلی رابط بین خوشبختی و آرامش می باشد. گاهاً در برهه ای از زندگی پیش می آید که خانواده به مشکل یا معضل برخورد می کند؛ در این صورت تنها راه حل پیشنهادی برای بازگشت آرامش به کانون خانواده استفاده و بهره گیری از مشاوره با شخصی که در امور خانواده با تجربه است می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری علاوه بر ایجاد راحتی های بسیار در امور مختلف سبب ایجاد مشکلات خاصی شده است که گاهاً به بنیان خانواده آسیب می زند. خانواده در صورتی می‌ تواند به آرامش و رفاه دست یابد که درک متقابل از یکدیگر داشته باشند و بتوانند خود را با شرایط و تغییرات وفق دهند.

تاثیر مشاوره بر روابط اعضای خانواده

بحران های بسیاری وجود دارند که حتی قوی ترین افراد را هم درگیر خود می ‌کند. غالباً مشکلات و مسائل آنقدر بزرگ نخواهند بود که انسان را از مرزهای خوشبختی دور کند؛ مگر آنکه شخص با تلنبار کردن مشکلات این امکان را به وجود آورد.

بسیاری از مسائل و موضوعات در خانواده وجود دارد که نیاز به تصمیمات درست و به جا خواهند داشت. یک مشاور خانواده با تجربه و متخصص می داند چطور و چه زمانی از رفتار و عملکرد مورد نظر استفاده شود. با روش های اصولی و عملی یک مشاور خانواده کاربلد، شخص می تواند تنش ها و نگرانی ها را از محیط خانه خود دور کند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره