صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز

مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز

مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز

مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز: رروانشناسان و مشاوران حیطه خانواده هر روزه به دنبال راهکار ها و راه حل هایی می باشند که بتوانند مشکلات و مسائل موجود در زندگی شخصی افراد را به بهترین نحو به پایان برسانند. مشکلات در زندگی شخصی و خانوادگی کامل امری طبیعی میباشد اما اینکه این مشکلات تا چه اندازه در حال و آینده فرد تأثیرگذار خواهد بود، نیز بسیار پر اهمیت خواهد بود.

به هنگام برخورد با مشکل ابتدا باید ضمن حفظ خونسردی، ریشه و بنیه اصلی مشکل را یافت تا در آینده مشکل ساز نشود. در ادامه باید با توجه به شناخت کامل از شخص مقابل راهکاری اصولی و مناسب را در پیش گرفت. مشاوران خانواده همواره سعی می کنند تا مهارت ها و آگاهی های مناسب در زندگی شخصی و خانوادگی را به افراد بیاموزند. در این صورت است که شخص می تواند ارتباط درستی با اعضای خانواده خود داشته باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

اصول کاربردی مشاوره خانواده

مشکلات در یک خانواده دارای مباحث و موارد گسترده ای می باشد که برخی از آنها شامل؛ مسائل مربوط به کار، ناسازگاری فرزند، مشکلات جنسی و زناشویی، تاثیرگذاری مرگ عزیزان، مشکلات جدایی عاطفی و در نهایت طلاق و بسیاری از موارد دیگر که موجب ایجاد اتفاقهای آزاردهنده خواهند شد. خوشبختانه امروزه با وجود مشاورین مجرب افراد می توانند تمامی مشکلات موجود در زندگی خود را پشت سر گذاشته و یک زندگی بدون دغدغه و نگرانی را برای خود و خانواده شان فراهم کنند.

بهره‌گیری از رهنمودها و آموزش‌های یک مشاور متخصص در زمینه خانواده تاثیر بسزایی در حفظ سلامت اعضای خانواده و در نهایت تضمین سلامت جامعه و کشور خواهد داشت چرا که خانواده جزء اصلی یک جامعه می باشد و سلامت آن ارتباط مستقیمی با جامعه خواهد داشت مرکز مشاوره خانوادگی تلفنی مالیم همواره آماده ارائه خدمات به افراد در سراسر کشور می‌باشد در این مرکز مشاورین با تجربه و متخصص همواره آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان می باشند تا بتوانند مشکلات موجود زندگی شما را به نحو احسنت به پایان برسانند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره