صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره زناشویی در همدان

مرکز مشاوره زناشویی در همدان

مرکز مشاوره زناشویی در همدان

مرکز مشاوره زناشویی در همدان: در سال‌های اخیر با توجه به مشکلات متعدد و اختلافات موجود بین زوجین احساس نیاز به شخصی که کمک کننده باشد و بتواند راهکاری منطقی و عملی را ارائه دهد؛ بسیار حائز اهمیت می باشد. در مقوله روابط زناشویی و روابط بین زوجین تنها شخصی که می تواند به پایداری رابطه کمک کند، خود طرفین میباشند. چه بسا بهتر است که زوجین با تقبل تفاوت های موجود بین آنها و اولویت قرار دادن ایجاد آرامش در محیط خانه بتوانند محیط خانوادگی خود را گرم و صمیمی نگه دارند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی زناشویی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تفاوت های روابط زناشویی در افراد

برخی از افراد بعد از گذشت سنی از آن ها تصور می کنند که به استقلال کافی در تمامی زمینه ها رسیده‌اند و در نهایت نیاز به کمک و مشورت با شخص دیگری را نخواهند داشت. در مقابل یک سری از افراد نیز جهت مشاوره از دوستان و آشنایان خود کمک می گیرند. در این صورت هر دو گروه دچار سردرگمی خواهند شد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی زناشویی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 شخص اول که احساس مستقل بودن دارد و به تصور خود می تواند تمامی مشکلات را حل کند؛ دچار یک غرور کاذب و تکبر بسیار شده است و نمی تواند با طرف مقابل خود گفتگوی صمیمانه و منضبطی داشته باشد. گروه دوم از افراد که در انتخاب مشاور دچار اشتباه می‌شوند؛ ویژگی های زندگی مشترک خود را بر اساس معیارهایی که به او گفته می شود، تعیین می کند. به عنوان مثال وقتی از یک دوست کمک می گیرند؛ معیارهای ازدواج او را در سر خود می پروراند.

در صورتی که وقتی وارد زندگی می‌شود؛ می فهمد که این معیارها کاملاً اشتباه بوده و با افکار او فاصله بسیار زیادی داشته است. در این صورت تنها کسی که می تواند به هر دو شخص کمک کند؛ یک مشاوره آگاه و با تجربه می باشد. امروزه با توجه به مشکلات متعدد در روابط زناشویی که دامن گیر اکثر زوجین شده است؛ ارتباط با مشاوری مطمئن و مجرب بسیار حائز اهمیت بوده و کمک شایانی در رفع مشکلات زناشویی خواهد کرد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره