صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مرکز مشاوره قبل از ازدواج در اهواز

مرکز مشاوره قبل از ازدواج در اهواز

مرکز مشاوره قبل از ازدواج در اهواز

مرکز مشاوره قبل از ازدواج در اهواز: ازدواج جزء مسائل و چالش های مهم زندگی هر شخص خواهد بود. همه افراد جهت انتخاب همسری مناسب، از قبل جلساتی جهت آشنایی برگزار خواهند کرد. این جلسات  بسیار حائز اهمیت بوده و شروع یک نقطه مشترک در زندگی مشترک می‌باشد. چه بسا بسیاری از اختلافات ایجاد شده بعد از ازدواج، حاکی از ندانستن و آشنایی نداشتن از طرف مقابل و رفتارهای او می‌باشد. مشاوره قبل از ازدواج همانند مثال پیشگیری قبل از درمان می باشد. به این صورت که با برگزاری جلسات مشاوره قبل از ازدواج می توان از اختلافات موجود میان زوجین و در نهایت طلاق جلوگیری کرد.

همان طور که می دانید ازدواج مهمترین تصمیم زندگی هر فردی می باشد. پس جهت این تصمیم گیری نیاز است؛ مهارت هایی را کسب کنیم تا در این امر مهم موفق و سربلند بیرون آییم. هر شخصی با توجه به خانواده‌ای که در آن متولد شده و زندگی کرده و افکار، عقاید، علایق، فرهنگ و تربیتی متفاوت خواهد داشت. بنابراین خواه‌ ناخواه معیارهای مختلفی را جهت ازدواج خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در امر ازدواج

ازدواج باعث خواهد شد که افراد به یک تکامل و شعف مضاعف برسند. البته وجود مشکلات در زندگی امری طبیعی می باشد. اما اینکه با مشکلات چگونه برخورد کنیم و چه رفتاری را در مقابل آنها داشته باشیم؛ بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود. چرا که همین رفتارها و واکنش ها تاثیر مستقیم بر روی ارتباط مان با همسر خواهد داشت.

همه اشخاص دارای شخصیت های متفاوتی هستند که حساسیت های متفاوتی نیز خواهند داشت. بنابراین در طی جلسات آشنایی با صحبت و کارهایی که انجام می شود، این حساسیت ها خود را نشان داده و باعث خواهد شد تا شناخت بهتری از یکدیگر داشته باشیم. شخصیت افراد از دوران کودکی تا بزرگسالی در حال شکل گیری و تکامل می باشد. بنابراین واکنش هر کس نسبت به چیزی که می بیند یا حس می کند؛ غیر قابل کنترل می باشد. جهت داشتن ازدواجی موفق و برقراری ارتباطی مناسب با همسر باید از او و رفتارش آگاهی کامل داشته باشید.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره