صفحه اصلی / مشاوره کودک / مرکز مشاوره کودکان تهران

مرکز مشاوره کودکان تهران

مرکز مشاوره کودکان تهران

مرکز مشاوره کودکان تهران: در زمینه روان شناسی و علم روانشناختی خدمات بسیاری قابل ارائه هستند که مشاوره کودک یکی از آنها می باشد. همانطور که می دانید کودکان از سنین پایین شروع به یادگیری می کنند. بنابراین چیزی که در این سنین یاد می‌گیرد، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. بسیاری از خانواده‌ها از مشکلاتی که کودکان برایشان ایجاد می‌کنند، گله‌مند هستند. این مشکلات شامل لجبازی، خشم زیاد، گوش ندادن به حرف والدین، گوشه گیری، خجالت و غیره می باشد. هر کودک با توجه به خانواده و شرایط خانوادگی خود دارای رفتار و خصوصیات مختلفی می باشد که در این صورت تنها تربیت صحیح و درست، کودک را به سوی خوبی ها هدایت می کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره کودک

مشاوران کودک در پروسه درمان اختلالات دوران کودکی کمک حال والدین خواهند بود و مسیر تربیتی درستی را به والدین آموزش خواهند داد. وقتی کودکی با تربیت اصولی و منطقی پیش برود؛ دارای سلامت روحی و روانی بسیاری خواهد بود که در آینده تاثیر بسزایی خواهد داشت. در جلسات مشاوره کودک، او را تشویق می‌کنند تا هیجانات و افکار خود را ابراز کند. این کار در جریان یک بازی و با استفاده از مهارت های کودک انجام می پذیرد تا بتواند احساس راحتی بیشتری داشته باشد و پاسخگوی سوالات مشاور نیز باشد.

هدف از مشاوره کودک آن است که به شیوه بهتری با محیط اطراف خود سازگار شود، مشکلات خود را درک کند، مهارت های کافی را از والدین خود بیاموزد و بهترین تصمیم ها را در بدترین شرایط بگیرد. برای یک کودک شاید بدترین شرایط وقتی باشد که با او بازی نکنند؛ بنابراین تصمیمی که او در آن لحظه می گیرد بسیار موثر و حائز اهمیت می باشد. جلسات مشاوره، به کودک و خانواده او مربوط است. به این صورت که خانواده جزء نخستین جایگاهی است که کودک پذیرفته می شود و روش های تربیتی در سطح والدین بر روی او تاثیر مستقیم خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره