صفحه اصلی / مشاوره کودک / مرکز مشاوره کودکان شرق تهران

مرکز مشاوره کودکان شرق تهران

مرکز مشاوره کودکان شرق تهران

مرکز مشاوره کودکان شرق تهران: همانطور که می‌دانید دوران کودکی از مهم ترین دوره های زندگی هر شخص می باشد. بنابراین اینکه چگونه از این دوران گذر کنیم؛ بسیار حائز اهمیت است. اغلب روان‌شناسان با دغدغه هایی رو به رو هستند که خانواده ها توانایی حل آن را ندارند یا نمی دانند چه رفتاری درست است که کودک مناسب تر برخورد کند. شناسایی عوامل سوء رفتار کودک و اجرای طرح های آموزشی و آزمایشی برای محک زدن رفتار های او تنها به واسطه مشاورین کودک امکان پذیر می باشد. تمامی این آزمایش‌ها و مهارت ها جهت کاهش سوء رفتار های مکرر کودک انجام می پذیرد و به ایمنی بیشتر نیز کمک خواهد کرد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

شناسایی وظیفه مشاورین کودک

برای کودکان امری عادی و طبیعی است که مسائل و مشکلات مختلفی را تجربه کنند. به عنوان مثال در خانه مواردی مانند رفتن به دستشویی، وقت خواب، انجام تکالیف و یادآوری رفتار درست با بزرگترها. یک کودک وقتی که بزرگ می شود؛ با شرایطی جدید و خواسته ها و انتظارات جدیدی نیز مواجه می گردد. بنابراین طبیعی است که در مقابل بعضی از این شرایط واکنش متفاوتی نیز داشته باشد که این واکنش ها می تواند ترس، خشم و غم او را برانگیزد. البته تمامی این رفتارها کوتاه مدت خواهد بود.

با این حال گاهی پیش می آید که واکنش های کودک، والدین او را نگران و ناراحت خواهد کرد و تلاش والدین برای کمک به فرزندشان ناموفق خواهد بود. در این صورت یک متخصص و روانشناس حوزه مشاوره کودک می‌تواند کمک شایانی به والدین کند. مشاورین کودک دارای مهارت های تخصصی در علم خود می باشند که توانایی شناسایی رفتار های مشکوک و اختلالات را خواهند داشت و با مداخلات مناسب این اختلالات را حل خواهند کرد.

یک مشاور کودک آموزش دیده، برنامه های مناسبی را برای نیازهای کودک طراحی می کند که والدین او نیز کمتر دچار مشکل گردند نهایتاً بسیار حائز اهمیت است که بدانیم بدون درمان مناسب مشکلات کودک شدیدتر خواهند شد و دغدغه های جدی و طولانی مدتی را به همراه خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره