صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان:هدف اصلی مشاوره در این زمینه کمک به افراد جهت انتخاب زوج مناسب است.

این مرحله مهم ترین مرحله ی مشاوره ی ازدواج است. زیرا جنبه ی پیشگیری دارد.

و در صورت هدایت صحیح موجب تامین بهداشت روانی خانواده می شود.

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

مشاوره پیش از ازدواج 

هدف از این نوع مشاوره تحکیم پایه های زوجین است شناخت زوجین درباره ی هم و به دست آوردن اطلاعات از یکدیگر؛چگونگی رفتار صحیح آنها با یک دیگر و جلوگیری از بروز اختلاف نظر ها و عمیق شدن آن از اهداف این مشاوره ازدواج تلفنی می باشد.

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره بعد از ازدواج

زوجین دراین مرحله یعنی شروع زندگی مشترک مسائل فرهنگی عقیدتی اجتماعی و سنن مورد قبول یکدیگر را عملا تجربه می کنند. ممکن است قادر به حل پاره ای از تعارضات و اختلافات نباشند بنابراین مشاوره در این مرحله برای راهنمایی آنها و پیشگیری اختلافات مفید خواهد بود. در ارتباط با مشاوره ازدواج ما چند مورد مشاوره داریم که هر کدام در یک بازه زمانی انجام می گیرد. در واقع شخص مشاور در جلسات حضوری نکات کلیدی زندگی زناشویی را برای شما بیان می کند تا شما را با مشکلات زندگی دو نفره آماده کند. از طرفی مشاوره سبب آشنایی بیشتر دو طرف باهم می شود. ممکن است به دلیل نداشتن وقت قادر به مراجعه حضوری مشاوره قبل از ازدواج نباشید. ما در سامانه تلفنی اول مشاور این امکان را برای شما فراهم کرده این تا با تماس با ما بتوانید از مشاره تلفنی ازدواج و مشاوره زناشویی استفاده کنید. با داشتن مشاوران متخصص ما این نوید را به شما می دهیم که کمک کننده شما در این امر مهم هستیم.

 توصیه مشاوره ازدواج

برای شمایی که در حال آشنایی با قبل از ازدواج می باشد توصیه هایی داریم سعی کنید با شخصی که بد بین است محدود کننده شما است مدام باید در حال اثبات کردن حرف های خود باشید برایش با کسی که مدام به شما شک دارد کسی که مدام به شما می گوید رفتارت اشتباه است و… مراقب روابط خود با اینگونه افراد باشید. ممکن است شما در ابتدا از غیرتی بودن و مولفه های دیگر خوشتان بیاید ولی صحبت یک عمر زندگی است پس در انتخاب خود دقت داشته باشید. چرا مشاوره قبل از ازدواج امر ضروری به حساب می آید؟ در حقیقت مشاوره قبل از ازدواج چند سالی است که برای مردم جا افتاده است و به آن روی اورده اند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

 

5 دیدگاه‌ها

  1. ممنون از مشاوره خوبتون واقعا خیلی بدردم خورد.

  2. سلام من يه دختر ٢٧ساله هستم كه حدودا ٨سال بايه پسري كه ٤يال ازم بزرگتربود وهم محليمون بود دوست بودم وقصد ازدواج داشتيم اين قضيه به خواست خودم پنهون موند تا اينكه حدود يكسال پيش خانوادم فهميدن وبه شدت مخالفت كردن دليل مخالفتشون اول اين بود كه خانوادش به خانواده ما نميخوره (پدر ومادرش فوت كردن واز اونجايي كه فرزند آخر خانواده بود پيش يكي از خواهرش زندگي ميكنه كلا سه تا خواهر داره كه ازدواج كردن ويه برادر كه به دليل اعتياد جدا شده در ضمن شوهر خواهرش كه باهاشون زندگي ميكنه هم اعتياد داره)بعداز اينكه قبول كردن پسره خودش خوبه گفتن كارشو بايد عوض كنه)بعداز فوت پدرش حدود سه سال توي قهوه خونه پدرش كارميكنه)با پسره صحبت كردن وقبول كرد كه كارشو تغيير بده وفورا به درخواست خانواده من مغازه روتعطيل كرد كه يه فكري براي كار بكنه بعداز چند هفته منو تحت فشار قرار دادن وخواستن كه منو قانع كنن كه پسره معتاده گفتند كه تحقيق كرديم كه همه گفتند اعتياد داره واز من خواستن كه ازش دوري كنم ورابطمو باهاش قطع كنم منم گفتم كه يهو نميتونم وفرصت ميخوام بلاخره مجبور شدم كه واسه پسره همه چيزو بگم ووقتي كه فهميد من دارم عذاب ميكشم وتحت فشارم از اونجايي كه خيلي عاشقمه به سختي قبول كرد ولي ازم قول گرفت كه هر چند هفته يكبار بهش زنگ بزنم بعد هم من سيكارتمو عوض كردم ولي با سيم قبلي هر ماه يه بار بهش زنگ ميزنم البته خانوادم فك ميكنن كه قطع رابطه كردم ولي نميتونم از اونجايي كه اين وسط يكي داره بهم دروغ ميگه.يا خانوادم دارن دروغ ميگن يا پسره كه ميگه من حاضرم آزمايش بدم و..چه جوري ميتونن بهم تهمت بزنن،درضمن پسره وقتي كه تا اميد شد وقرار شد كه باهم قطع رابطه كنيم به دليل شرايط اقتصادي به همون كار قبلي مشغول شد.من الان به هيچكس اعتماد ندارم ونميدونم كه كي دروغ ميگه وكي راست؟بايد يه جوري بفهمم ونميدونم چه جوري؟ميشه راهنماييم كنيد؟خواهش ميكنم خيلي ذهنم بهم ريختست

  3. سلام.من یک دختر ۲۶ ساله هستم ک حدود ۴ ساله با ی پسری اشنا شدم.ایشون فرد بسیار خوب و با شخصیت هستن تا اینک بنده ایشون را تحت فشار گذاشتم ک بیان خواستگاری و ایشون اعتراف کردن ک متاهل بودن و در مرحله طلاق هستن و از من فرصت خواستن.بنده بدلیل دلبستگی که ب ایشون در این مدت پیدا کرده بودم قبول کردم و هر دفع خواستگارا رو رد میکردم.و الان دوباره خواستگار برام اومده ایشون ازم میخوان ک اخرین فرصت را بهشون بدم از یک طرف خواستگارم پسر خوبیه و نمیشه ایرادی گذاشت و از طرفی اون خیلی دوستم داره.الان میترسم خواستگارم رو رد کنم باز ایشون خیالشون راحت بشه و از طرفی خواستگار خوبی ک مد نظرم باشه دیگ برام نیاد.چیکار کنم بدجوری درگیر و آشفته ام؟؟؟؟؟

  4. وقتی همه گفتن معتاده و تو خونوادشونم اعتیاد هست پس احتمالش زیاده…خودتو گول نزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره