صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی / مشاوره اعتیاد رایگان تلفنی 24 ساعته

مشاوره اعتیاد رایگان تلفنی 24 ساعته

مشاوره اعتیاد رایگان تلفنی 24 ساعته آنلاین نشاور ترک اعتیاد و الکل تلفنی اکثر مردم تعجب می کنند که درمان اعتیاد چگونه خواهد بود.

علاوه بر سم زدایی پزشکی (جدایی از مواد سوءمصرف کننده)، توانبخشی در مورد احساس احساساتی است که ایجاد می شود.

سوء مصرف مواد به ما اجازه می دهد از احساسات خود فرار کنیم. اگر مشکالت واقعی الکل یا مواد مخدر بود، حذف آن به سادگی مشکل را حل می کرد.

مشکل اعتیاد یا سوءمصرف مواد این است که وقتی مواد مخدر و الکل حذف شوند، مسائل واقعی که یک فرد از آنها فرار کرده است ظاهر می شود.

موارد زیر برخی از احساساتی است که افراد ممکن است در درمان احساس کنند.

اینها حالات وجودی متقابل انحصاری نیستند. بسیاری از مردم چندین مورد از این احساسات را به طور همزمان یا در طول یک روز یا هفته احساس می کنند.

بهترین مشاوره اعتیاد رایگان تلفنی 24 ساعته

ناامیدی: معتادان و الکلی ها اغلب زندگی خود را به حدی ویران کرده اند که راهی برای بیرون کشیدن خود از چاله ای که در آن هستند نمی بینند.

آنها ممکن است مسائل حقوقی، مالی یا روابطی داشته باشند که در سطح بحرانی قرار دارند. بازگرداندن حس امید به آینده هدف اصلی درمان اعتیاد است.

شرم: شرم، احساس تحقیر یا ناراحتی ناشی از اعمال شخص است. بسیاری از مصرف کنندگان مواد کارهایی انجام داده اند که آنها را آزار می دهد.

آنها ممکن است به مردم صدمه زده باشند، دروغ گفته باشند، دزدی کرده باشند یا در فعالیت های مجرمانه شرکت داشته باشند.

احساس شرم ممکن است پاسخ مناسبی به برخی از این اعمال باشد. با این حال، ناتوانی در کنار آمدن با آن شرم باعث می شود که فرد از حرکت رو به جلو در زندگی خود باز بماند.

نگاه کردن به گذشته با دریچه ای واقع بینانه و شروع به اصلاح اشتباهات، آغاز شفا است.

گناه: احساس گناه با شرم متفاوت است. احساس گناه عبارت است از احساس انجام اشتباه یا کوتاهی در انجام یک تعهد، حتی زمانی که فرد ممکن است اشتباهی انجام نداده باشد یا فقط تا حدی از تعهد خود کوتاهی کرده باشد.

مرکز مشاوره اعتیاد رایگان تلفنی 24 ساعته

معتادان و الکلی‌هایی که از گناه رنج می‌برند، مانند کسانی که احساس شرم می‌کنند، در درمان کمک می‌شوند تا به گذشته خود به شیوه‌ای واقع‌بینانه نگاه کنند و برنامه‌ای برای اصلاح هر گونه رفتار نادرست تدوین کنند.

سرخوردگی: ناامیدی احساس ناراحتی یا آزار است، اغلب به این دلیل که ما قادر به تغییر چیزی نیستیم. معتادان و الکلی ها در روزهای اولیه بهبودی دائماً ناامید هستند.

آنها نه تنها مجبور به پیروی از قوانین زندگی و مرکز درمانی هستند، بلکه اغلب نمی توانند وضعیت عاطفی خود را به خوبی کنترل کنند.

احساسات ظاهراً از هیچ جا منفجر می شوند. مشکلات زندگی را نمی توان به تعویق انداخت. همه اینها منجر به ناامیدی و اغلب تمایل به ترک درمان می شود.

خشم: یکی از احساساتی که از ناامیدی ناشی می شود خشم است. گاهی اوقات، افرادی که تحت درمان هستند و دچار ناامیدی شدید می شوند، خشن می شوند. با این حال، اغلب خشم پوششی برای غم، اندوه یا ترس است.

خشم احساس قدرت و فعال بودن می کند. اندوه، غم و اندوه یا ترس می‌تواند غلبه کند و باعث شود فرد در زندگی خود احساس ناتوانی کند. کار بر روی خشم با یک درمانگر می تواند راهی موثر برای کشف مسائل اساسی باشد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

تروما: تروما شوک زندگی در یک تجربه بسیار آزاردهنده و اغلب تهدید کننده زندگی است. تعداد زیادی از افرادی که دارای اختلال سوء مصرف مواد هستند، ترومایی را تجربه کرده اند که برطرف نشده است.

درمان تخصصی و ابزارهای مقابله ای برای کسانی که در سابقه زندگی خود تروما دارند در دسترس است. افرادی که ترومای شدید دارند ممکن است با اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) تشخیص داده شود و درمان تخصصی و اضافی دریافت کنند.

مقاله پس از درج آگهی ادامه دارد

عدم عزت نفس: هیچ کس انتظار ندارد که یک معتاد در هنگام شروع درمان احساس خوبی نسبت به خود داشته باشد. در ماه‌ها یا سال‌های قبل از بازپروری، معتادان اغلب دستاوردهای زیادی ندارند.

آنها ممکن است شغل یا روابط خود را از دست داده باشند. امور مالی آنها اغلب به هم ریخته است. خانواده هایشان خسته شده اند.

چیزهای زیادی برای احساس خوب وجود ندارد. بهبودی از سوءمصرف مواد به معتادان و الکلی ها کمک می کند تا بهترین ویژگی های خود را شناسایی کنند و تلاش کنند تا این ویژگی ها را در پیش زمینه زندگی خود قرار دهند.

کسانی که در حال بهبودی هستند همچنین برای شرکت در “اعمال قابل تخمین” تلاش می کنند، اقداماتی که می توانند در مورد آنها احساس خوبی داشته باشند.

درمان اعتیاد توسط روانشناس

منحصر به فرد ترمینال: این ایده از برنامه های 12 مرحله ای ناشی می شود و به خوبی در محیط های درمان اعتیاد به کار می رود.

کسانی که مشکلات سوء مصرف مواد دارند اغلب احساس می کنند که به نوعی “متفاوت” یا “بدترین” هستند. آنها اقدامات وحشتناکی انجام داده اند یا درگیر فعالیت های شرم آور بوده اند و نمی خواهند کسی دیگر بداند.

حقیقت این است که بسیاری از مردم دقیقاً همین احساس را در مورد اعمال مشابه دارند. هنگامی که معتادان و الکلی ها شروع به یادگیری این موضوع کردند که در تاریخچه یا احساسات خود منحصر به فرد نیستند و تنها نیستند، می توانند بر شرم خود غلبه کنند.

ناتوانی در بیان یا شناسایی احساسات: برای اکثر افراد مبتلا به اختلالات مصرف مواد که برای مدت طولانی احساسات خود را کنار زده اند، احساساتی بروز می کند که نمی توانند تشخیص دهند.

یا احساسات برای مدت کوتاهی «گیر می‌کنند» و نمی‌توانند در صورت تقاضا بیان شوند.

داشتن غوغایی از احساسات غیرقابل توضیح یا غیرقابل شناسایی می تواند برای افرادی که تحت درمان هستند ناامید کننده باشد. با این حال، این یک اتفاق رایج است. درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره