صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی درمان اضطراب

مشاوره تلفنی درمان اضطراب

مشاوره تلفنی درمان اضطراب و مشاوره روانشناسی تلفنی شما می توانید در زندگی روزمره خود استرس داشته باشید و برای رفع اضطراب خود به یک مربی نیاز دارید. در این حالت توصیه می شود از خدمات روانشناسی وی استفاده کنید.

دکتر مهسا کاشفی زاده عضو انجمن نظام روانشناسی ، عضو انجمن روانشناسی ایران ، عضو شورای روانشناسی و مشاور است.

مدیریت درد کتی با اضطراب زندگی می کند
اگر اغلب با اضطراب روبرو هستید ، درمان نباید تنها راه درمان باشد.

برای آرامش ذهن و کاهش استرس ، نکات مراقبتی زیر را در زندگی روزمره خود امتحان کنید.

بدن خود را حرکت دهید. ورزش بخش مهمی از سلامت جسمی و روانی است. این می تواند اضطراب شما را کاهش داده و احساس آرامش شما را افزایش دهد.

30-5 دقیقه در هفته استفاده کنید. فراموش نکنید که تمرین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خواب را رها کن کیفیت و کمیت نیز برای داشتن یک خواب خوب شبانه لازم است. پزشکان 8 ساعت خواب شبانه را توصیه می کنند.

اگر مشکل خواب دارید ، عادت خود را ایجاد کنید که به شما در ابتلا به ZZZ کمک کند.

سپس در زیر بخوانید
شما می توانید آن را دوست داشته باشید
لطفا قبل از برخورد به چمن ، صفحه را ترک کنید.
سعی کنید آن برنامه را اجرا کنید.
اطمینان حاصل کنید که تشک راحت است.
اتاق را گرم نگه دارید.
از مصرف کافئین و الکل خودداری کنید. کافئین “زیاد” و الکل “کم” می تواند باعث سردرد بیش از حد شود. اگر می توانید آنها را کوتاه کرده یا از آنها اجتناب کنید. به خاطر داشته باشید که قهوه و نوشابه فقط کافئین نیستند. همین اتفاق می افتد.

مشاوره تلفنی درمان اضطراب تلفنی

مسائل مربوط به رابطه
درمان برخی سردردها
رنگ قهوه ای
Diteureuy
نگرانی های خود را برنامه ریزی کنید. مراقبت از اضطراب ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد ، اما پزشک ممکن است به شما توصیه کند کمی وقت بگذارید و به ترس خود فکر کنید.

30 دقیقه طول می کشد تا بفهمید چه چیزی شما را آزار می دهد و چه کاری می توانید انجام دهید. ودیعه خود را هر روز در همان زمان واریز کنید.

او فکر نمی کرد “اگر می شود”. “بر آنچه شما را می ترساند تمرکز کنید.

نفس عمیق بکشید و به مغز خود پیام دهید که سالم هستید. به خنک شدن ذهن و بدن کمک می کند. برای استفاده بیشتر از آن ، روی یک سطح صاف دراز بکشید و یک بازو را روی شکم و دیگری را روی سینه قرار دهید.

سپس آن را پر کنید. اطمینان حاصل کنید که معده شما پر است تا بتوانید کمی پیشرفت کنید. مدتی آن را نگه دارید و سپس به آرامی آن را بردارید.

استاد حافظه خود شوید. سعی کنید یک ایده بد را به ایده بهتری تبدیل کنید. با نگرانی های خود روبرو شوید. هرچه بیشتر در ذهن خود کار کنید ، کار برای شما آسان تر خواهد بود.

مشاوره در مورد زندگی با اضطراب

عضلات خود را کشش دهید. مشاوره خانواده تلفنی در این تمرین ساده با آنها آرام باشید. مجموعه ای از عضلات را انتخاب کنید ، چند ثانیه سفت شده و سپس رها کنید.

هر بار روی یک قسمت تمرکز کنید و تمام بدن خود را حرکت دهید. این شرایط گاهی اوقات به عنوان آرامش عضلانی آرام شناخته می شود.

سپس در زیر بخوانید
شما می توانید آن را دوست داشته باشید

لطفا به انجمن کمک کنید وقت خود را صرف کارهای خوب دیگران کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند از ذهن خود بیرون بیایید. در جامعه داوطلب شوید یا کار دیگری انجام دهید.

نه تنها می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید ، بلکه ارتباطی را فراهم می کند که می تواند یک سیستم پشتیبانی باشد.

کمپین جستجو به زمان و مکان ناراحتی خود فکر کنید. در صورت لزوم آن را یادداشت کنید. الگوها را بیابید و با ترس و اضطراب راه های جلوگیری و غلبه بر آنها را پیدا کنید.

اگر می دانید چه چیزی باعث اضطراب شما می شود ، می تواند به شما کمک کند تا اضطراب خود را در معرض دید قرار دهید. دفعه بعدی که روی شما تأثیر بگذارد ، آمادگی بهتری خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره