صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره تلفنی درمان وسواس

مشاوره تلفنی درمان وسواس

مشاوره تلفنی درمان وسواس رایگان این باورها و ایده ها شرایط پیچیده تری را از آنچه که در واقعیت وجود دارد منعکس می کنند و در آینده غیرقابل پیش بینی و غیرقابل کنترل تلقی می شوند.

فکر نمی کنم شما توانایی مقابله با این وضعیت هولناک را داشته باشید. اگر قسمت عاطفی استرس سنگین باشد ، پذیرش این باور دشوار است ، اما در واقع می توان آن را شناسایی و تغییر داد.

اجتناب از شرایط اضطرابی باعث می شود حداقل برای مدتی احساس بهتری داشته باشید

اگر در همان وضعیت باشم چه می شود؟ می توانید از موقعیت هایی با چنین افرادی جلوگیری کنید.

این نشان می دهد که چگونه الگوهای پیشگیری گسترش می یابد و چرا شکستن این الگوها سخت است.

پیشگیری باید به تدریج با اقداماتی جایگزین شود كه در شرایط دشوار اثربخشی آن را افزایش دهد.

توجه به این نکته ضروری است که آسیب در این فرآیند می تواند اعتماد به نفس فرد را از بین ببرد و اعتماد به نفس پایین به ایجاد اضطراب کمک می کند ، بنابراین انجام این کار با عجله ضروری نیست.

مشاوره تلفنی درمان وسواس رایگان

وب سایت شخصی “مشاوره” شما در زمینه های روانشناسی و مشاوره آنلاین خانواده همیشه به شما نزدیک است. اگر از نظر اضطراب یا استرس مشکل دارید ، فراموش نکنید که سایر پست های موجود در را بخوانید.
• تنش بدن
اضطراب باعث انقباض عضلات ، تنگی نفس و افزایش ضربان قلب می شود.

این واکنش ها شبیه واکنش هایی هستند که می توانند در صورت بروز تهدید جسمی مانند سقوط از پشت بام یا سگ عصبانی ما را تعقیب کنند.

این بخشی طبیعی از واکنش وحشت است و در صورت نیاز به محافظت از خود یا فرار از خطر ، می تواند آن را تغییر دهد. به این دلیل که آموزش فعالیت بدنی یکی از مهمترین عوامل در مدیریت استرس است.

چگونه اضطراب را کاهش دهیم
از این نکات می توان برای کاهش باورهای ترسناک ، اقدامات پیشگیرانه و استرس جسمی استفاده کرد. موفقیت هر یک از این پیشنهادات به نوع اضطرابی که تجربه می کنید و شدت مشکل بستگی دارد.

اگر با الی مانند “اگراتفاق بیفتد؟” مشکلی دارید. با نوشتن لیستی از اقدامات و افکار که می توانند در مدیریت اوضاع به شما کمک کنند ، به این پاسخ دهید.

مرکز مشاوره تلفنی درمان وسواس

افکار خود را در مورد آینده بنویسید ، نه افکار خود را. به عنوان مثال ، اگر واقعاً می خواهید بخوابید ، در دفترچه یادداشت یا دفتر خود در رختخواب بنویسید.

به این ترتیب می توانید این مسئله را هنگامی که آماده رسیدگی هستید ، مشاهده کنید.
تلاش برای نگرانی یا گفتن اینکه همه چیز کارساز است می تواند منجر به عواقب ناخواسته و افزایش اضطراب شود.

اگر شک دارید و یا مشکلی دارید که کنترل آن دشوار است ، چند بپرسید و ارزیابی کنید که چگونه به پیش بینی های گذشته نگاه کرده اید.

آن پیش بینی ها را درک کرده اید و چگونه بر آنها غلبه کرده اید. شما ملاقات خواهید کرد.

در اینجا چند مثال آورده شده است: “چه زمانی و چگونه اتفاق می افتد؟” اگر چنین اتفاقی بیفتد ، بدترین نتیجه چیست؟ “بهترین نتیجه چیست؟

دلایل و پیامدهای آن چیست؟ برای جلوگیری از این کار چه کاری می توانم انجام دهم؟” چگونه می توانم با این مسئله کنار بیایم؟ این هست؟

چگونه اضطراب را کاهش دهیم

یادگیری شک و تردید بخش مهمی در کنترل اضطراب است. هر چقدر هم در آینده آماده باشید ، همه چیز همیشه قابل پیش بینی و غیرقابل کنترل نیستند.

هرچه این باور را بیشتر بپذیرید ، رو به رو شدن با این غافلگیری آسان تر خواهد بود.

استرس مکرر یکی از بهترین راه ها برای کاهش رفتار عقب مانده است. به عنوان مثال ، اگر از نظر اجتماعی نسبت به یک غریبه احساس ناراحتی می کنید .

به آنها فرصت دهید تا با افراد جدید ملاقات کنند. به این ترتیب ، در روند کار احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

برای استقبال از غریبه ها خداحافظی کنید ، با مردم در صف سوپر مارکت ها صحبت کنید ، به مهمانی ها بروید ، کلاس های مختلف را بگذرانید و به گروه ها بپیوندید.

اولین روند کنار آمدن آسان نیست ، اما با گذشت زمان و صبر ، این کار شما را از اضطراب راحت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره