صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی شبکه هوشمند سراسری

مشاوره تلفنی شبکه هوشمند سراسری

مشاوره تلفنی شبکه هوشمند سراسری و بهترین مرکز مشاوره شبکه هوشمند که در مرکز مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید گروه مشاوران شبکه هوشمند در خدمت شما عزیزان می باشد.

من اغلب از افرادی که نگرانی های جسمی و روحی دارند بازدید می کنم. آنها بسیاری از پزشکان را مشاهده کرده اند که امیدوارند بتوانند درد مداوم را که تشخیص داده نشده یا درمان نمی شود ، تسکین دهند.

وقتی آنها ناامید می شوند ، من هیجان زده می شوم. چرا؟ این کلید من برای یادگیری نحوه شروع درمان است.

چه درد کسل کننده ، مشکلات معده یا سردرد باشد ، گاهی اوقات ما درد جسمی را تجربه می کنیم که پزشکان نمی توانند آن را تشخیص دهند یا آن را دست کم بگیرند.

با بررسی این علائم ، من می توانم در مورد درد روانی مراجعه کنندگانم ، زمان شروع آنها ، آنچه در شروع آنها اتفاق افتاد ، نحوه پاسخ آنها به درمان و تسکین یا تشدید درد ، اطلاعات زیادی کسب کنم.

مشاوره تلفنی شبکه هوشمند سراسری رایگان

اگرچه طب شرقی همواره ذهن و جسم خود را در درمان مردم گنجانده است ، اما طب غربی راه طولانی در پیش دارد.

اگرچه بسیاری از پزشکان در کشور ما در مورد ارتباط بین بدن و ذهن بازتر هستند ، اما اغلب در عمل آنها تشخیص داده نمی شود. در نتیجه ، فرد از علائمی که بر زندگی او تأثیر منفی می گذارد ناامید می شود.

وقتی شروع به کار با چنین مشتریانی می کنم ، ابتدا به آنها اشاره می کنم که به عنوان مشتری هستند. نامیدن آنها به عنوان بیمار نه تنها یک سلسله مراتب ایجاد می کند که به مشاوره کمک نمی کند ، بلکه فرض می کند که آنها بیمار هستند و من می خواهم آنها را درمان کنم. درمان به این روش کار نمی کند.

به نظر من ، مصرف کنندگان به ابزار نیاز دارند. من اینجا هستم تا ابزارهای مناسب را ارائه دهم و از آنها برای تسکین درد مراجعه کننده از نظر جسمی و روحی حمایت کنم. درد جسمی واقعی است ؛مشاوره خانواده در شبکه هوشمند با این حال ، پس از رد مشکلات پزشکی ، درد روانی معمولاً علت اصلی است.

مشاوره تلفنی شبکه هوشمند سراسری

یک شکایت رایج که این مشکل را توضیح می دهد ، احساس خستگی است. مجدداً ، این مراجعین به پزشکان (اغلب بسیاری) مراجعه کردند و نمی توان تشخیص یا تسکین یافت.

بهترین شماره مشاوره تلفنی

هنگامی که اعتماد شکل گرفت ، می توانم با مصاحبه با علل درد احساس کنم. اگر مشتری من به توانایی های من اطمینان داشته باشد (که برای هرگونه درمان موفقیت آمیز ضروری است) ، ما شروع به درمان منبع درد می کنیم. با کاهش دردهای جسمی ، افزایش دردهای احساسی غیر معمول نیست.

هوشمند وقتی مشکلی پیش می آید بدن ما به ما هشدار می دهد. بزرگترین مانع شنیدن و پاسخ دادن به سیگنال های خود ماست. اغلب ما علائم را نادیده می گیریم یا به دنبال راه حل سریع قرص هستیم.

با افزایش آگاهی مشتری از علائم جسمی ، از جمله درد ، می توانیم سناریوهایی را پیدا کنیم که درد جسمانی را افزایش یا کاهش می دهد. این آغاز درد عاطفی است ، بنابراین افزایش آگاهی و ناراحتی احساسی. متأسفانه ، این زمانی است که اکثر افراد درمان را رها می کنند ، زیرا ممکن است دردناک شود.

با این حال ، این درد عاطفی نشانه این است که ما شروع به تشخیص تجربیات احساسی معناداری کرده ایم که توانایی فرد را برای زندگی کامل و کامل اشغال می کند.

مشتریان مستمر به طور مثبت با توانمندسازی با دانش جدید و اغلب کاهش درد جسمانی جایگزین می شوند. پس از تحقیق در مورد تأثیر درد بر زندگی آنها ، مشتریان اغلب از تقویت تقویتی که درد به آنها می دهد شگفت زده می شوند.

به عنوان مثال ، هنگامی که مشکلات حل نشده زناشویی دردناک تر می شوند ، ممکن است همسر در هنگام حضور در خانه احساس خستگی بیشتری کند.

مرکز مشاور تلفنی شبکه هوشمند سراسری

خطوط هوشمند در نتیجه ، آنها تمایلی به استراحت ندارند ، اما در واقع از درگیری زناشویی کنار می روند – خوابیدن بسیار راحت تر از شروع یک بحث دشوار با همسر است.

این تنها یک مثال از نحوه همکاری بدن و ذهن است و چگونه روان درمانی می تواند هر دو ناحیه درد را تسکین دهد.

تحقیقات عظیمی در مورد این پیوند در حال انجام است و اینکه چگونه متخصصان مراقبت های بهداشتی و متخصصان بهداشت روانی می توانند از این پیوند عمیق در عمل ما استفاده کنند.

رسیدن به این ایده که ذهن و بدن به هم متصل هستند ، یک مفهوم دشوار است.

این بدان معناست که ما بیش از آنچه تصور می کنیم بر سلامتی خود کنترل داریم. ما از آنچه با این اطلاعات انجام می دهیم خوشمان می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره