صفحه اصلی / مشاوره تلفنی / مشاوره تلفنی ویروس کرونا

مشاوره تلفنی ویروس کرونا

بیشتر افراد از یک بیماری عروق کرونر قلب کوچک رنج می برند ، اما برخی از آنها به دلیل آن می میرند. چگونه این ویروس به بدن حمله می کند؟ چرا برخی از مردم می میرند و با دیگران چگونه رفتار می شود؟

 1. زمان انتظار یا دوره کمون
  این زمانی است که ویروس در بدن مستقر می شود. ویروس وارد سلولهای بدن می شود ، از بازو حرکت کرده و آزاد می شود.

شما در این مرحله اولیه بیمار نبودید و برخی فکر می کردند هیچ علائمی ندارید. در حین کاشت مو ، زمان بین بیماری و شروع علائم از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​5 روز است.

درصد بیماران ویروسی کرونا
.. درد خفیف
این چیزی است که بسیاری از مردم تجربه می کنند. کوووئید نوعی بیماری ناتوان کننده است که از هر 10 نفر 8 نفر را درگیر می کند و بیشترین علائم آن سرفه و تب است. درد بدن ، گلو درد و سردرد می تواند رخ دهد ، اما تضمینی نیست.

مشاوره تلفنی ویروس کرونا رایگان

تب ناشی از واکنش سیستم ایمنی بدن به این بیماری است. سیستم ایمنی بدن ویروس را دشمن می شناسد و بدن را با مشکلات مربوط به ترشح مواد شیمیایی موسوم به سیتوکین حمله و بیدار می کند. سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و باعث درد و تب در بدن می شود.

سرفه در ابتدا خشک است (فاقد کبد است) و تصور می شود که ناشی از تحریک سلولی ناشی از ویروس باشد. برخی از افراد شروع به سرفه خلط می کنند ، یک پشه ضخیم با سلولهای مرده ریه که توسط ویروس از بین می رود.

این علائم با استراحت ، مایعات و پاراستامول قابل درمان است و در بیمارستان به مراقبت ویژه ای نیاز ندارد.

این روند یک هفته طول می کشد و بسیاری از افراد از سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس بهبود می یابند. با این حال ، برخی از آنها به 19 گونه بدتر تعلق دارند.

این بهترین چیزی است که هم اکنون می توانید در مورد این سیستم عامل یاد بگیرید. با این حال ، مطالعات نشان داده است که این بیماری می تواند علائمی شبیه سرماخوردگی مانند ترشحات بینی را نشان دهد.

مرکز مشاوره تلفنی ویروس کرونا

 1. بیماری شدید
  با پیشرفت بیماری ، از سیستم ایمنی قوی ناشی خواهد شد. سیگنالهای شیمیایی (سیتوسیتوزها) باعث ایجاد تومورهایی می شوند که باید به درستی کنترل شوند.
 2. اگر تورم خیلی زیاد باشد ، می تواند به بدن آسیب برساند.

دکتر ناتالی مک درموت از کالج کینگز لندن گفت: “ویروس باعث عدم تعادل در پاسخ ایمنی بدن می شود.” من نمی دانم چه کاری باید انجام دهم زیرا گرمای زیادی دارم. تورم ریه ها را ذات الریه می گویند.

اگر بتوانید یک لوله کوچک در ریه های خود قرار داده و آن را از دهان به نای منتقل کنید ، به یک کیسه هوا کوچک در انتهای مسیر خواهید رسید. اکسیژن وارد جریان خون شده و دی اکسید کربن از بدن خارج می شود.

با این حال ، در ذات الریه ، این کیسه کوچک پر از آب می شود ، و باعث مشکلات تنفسی و تنفسی می شود. برخی از افراد برای تنفس به تنفس مصنوعی نیاز دارند.

مشاوره آنلاین فوری

طبق داده های چینی ، این روند 14٪ از افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.چگونه ویروس کرونا وارد بدن می شود

 1. بیماری شدید
  تخمین زده می شود که 6٪ موارد شدید باشد. در این مرحله بدن شروع به ضعف می کند و می تواند کشنده باشد.
 2. مشکل این است که سیستم ایمنی بدن از کنترل خارج می شود و به بدن آسیب می رساند.
 3. وقتی فشار خون به سطح خطرناکی کاهش می یابد ، می تواند باعث شوک سپتیک شود. اندامها به درستی عمل نخواهند کرد مگر اینکه کاملاً ضعیف باشند.

سندرم دشواری تنفس نتیجه توموری در ریه است که اکسیژن مورد نیاز برای زنده ماندن را متوقف می کند. همچنین به دلیل تمیز نکردن خون خطر آسیب کلیه و روده وجود دارد.

راه‌­های پیشگیری از ویروس کرونا

دکتر بهارات پنکانیا گفت: این ویروس باعث ایجاد تومورهای بزرگ می شود.

آنها تسلیم می شوند و باعث از کار افتادن بسیاری از اعضای بدن می شوند.

اگر سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس ایمن نباشد ، می تواند به سایر قسمت های بدن گسترش یابد و آسیب بیشتری ببیند.

درمان در این مرحله بسیار تهاجمی است و فعالیت باعث تولید اکسیژن غشای خارج سلول می شود. این ریه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره