صفحه اصلی / مشاوره جنسی / مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی: در مبحث خانواده و تشکیل آن حوزه های بسیار زیادی وجود دارد که نیاز به تامل و تفکر خواهند داشت. یکی از این حوزه ها مشاوره جنسی می باشد. در این نوع مشاوره زن و شوهر از مشکلات و مسائلی که در روابط جنسی شان پیش آمده صحبت می کنند تا تجربه های بهتری از ارتباط با یکدیگر داشته باشند. در دنیای امروز که تنوع حرف اول را در رابطه های امروزی میزند؛ باید به گونه‌ای رفتار کرد که روابط خود را به نابودی و فروپاشی نزدیک نکنیم.

مسئله مهمی که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشیم؛ بلوغ جنسی می باشد که در افراد مختلف متفاوت است. بلوغ جنسی در افراد و با توجه به سن آنها رشد خواهد کرد. هنگامی که این بلوغ به حد کافی خود می رسد؛ افراد دچار اختلالات و نیازهایی می‌شوند که برای آنها تازگی دارند. در این صورت است که مبحث ازدواج به میان می آید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی جنسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 البته نباید نیازهای جنسی را اولویت ازدواج قرار داد؛ چرا که ازدواج امری پر اهمیت و قابل احترام می باشد اما نیازهای جنسی اصل اساسی و پایه شکل گیری خانواده است. بنابراین چگونگی برقراری ارتباطات جنسی باعث به وجود آمدن اختلافات متعدد در بین زوجین خواهد شد. در این صورت برای برطرف کردن این مشکلات بهتر است؛ زوجین با مشاوری مطمئن و با تجربه مشکلات خود را در میان بگذارند و به صورت محرمانه از کمک ها و رهنمودهای این مشاوران بهره گیرند.

تاثیرات مشاوره جنسی

همانطور که می‌دانید امروزه جلسات مشاوره به صورت تلفنی و آنلاین نیز امکان پذیر می باشد و این امر در حوزه مشاوره جنسی تلفنی نیز برقرار است. گاهاً پیش می آید که زوجین جهت بیان مشکلات جنسی خود با مسئله حیا و خجالت دست و پنجه نرم می کنند؛ اما همین امر باعث فروپاشی زندگی مشترک شان خواهد شد. مشاوره جنسی نقش مهمی در کاهش مشکلات جنسی و در نهایت از مشکلات موجود در خانواده خواهد داشت و زوجین را برای داشتن زندگی بهتر و مطلوب‌تر سوق می‌دهند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره