صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره حقوقی که با بهترین وکیل ها انجام می شود یک مشوار حقوقی به ما کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیریم.

نمای نزدیک از دست افراد که پول نقد را از کیف بیرون می آورد. با توجه به تمام اظهارنامه های مالیاتی ما در ماه آوریل ، موضوع پول ، درآمد ما و نحوه خرج کردن آن در ذهن بسیاری از ما بوده است.

البته هرگز دور نیست. مدیریت منابع ما یکی از مهمترین مهارتهای زندگی است که تا به حال داشته ایم.

و با واقعیتهای این رکود اقتصادی اخیر – شکست بانکها ، از دست دادن شغل ، وامهای مسکونی عقب افتاده و برنامههای بازنشستگی – پول و مشکلات مالی بیش از هر زمان دیگری در ذهن ما بوده است.

از آنجایی که پول ما شیوه ای است که جامعه ما منابع خود را مبادله می کند (برای مثال این جفت کفش های کتانی جدید و زیبا برای این دسته از سبزپوش ها) ، ما برای زندگی به پول نیاز داریم.

شماره مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

به سلامتی ، روابط خوب ، غذا و سرپناه کمک می کند. بدون آن نمی توانیم کنار بیاییم ؛ حداقل ، مال ما یا شخص دیگری که مایل به اشتراک است.

از آنجا که این جنبه بسیار مهمی از زندگی ما است ، پول در افکار و رفتارهای روزانه ما معنای عظیم و پیچیده ای پیدا می کند.

نحوه کسب درآمد ، صرف هزینه ، صرفه جویی در پول ، تقسیم پول ، صرف پول و ارزش پول بخشی از افرادی است که ما به عنوان خانواده و فرد هستیم. در نظر بگیرید که مفاهیم خانواده شما در مورد مسائل مالی چقدر پیچیده هستند.

و اکنون فکر کنید که همان پیچیدگی در سایر خانواده ها چگونه است.

اکنون فقط جنبه ازدواج را در نظر بگیرید: هر فرد محصول هر خانواده ای است که تمرکز متفاوتی دارد.

بهترین مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

جای تعجب نیست که زن و شوهرهایی که به خانواده درمانی مراجعه می کنند ، گزارش می دهند که تصمیمات و مسائل مالی یکی از بحث برانگیزترین جنبه های ازدواج آنها است.

اگر فرایند تشکیل ، نگهداری و هزینه کردن پول بخشی حیاتی از خانواده بودن است ، ما در مورد چگونگی تسهیل این موضوع ، به عنوان یک خانواده ، چه می دانیم؟

ارزش های مشترک. احتمالاً در بالای لیست مهارتهایی که توسط خانواده های دارای ثبات مالی گزارش شده است این است که بزرگسالان خانواده به طور کلی یک فرآیند مالی را با ارزشهای مشترک مشترک بحث ، مذاکره ، برنامه ریزی و ایجاد کرده اند.

معنا و اهمیت کار ، فرزندآوری و مراقبت از کودکان و معنای سرمایه گذاری ، اموال ، تحصیل ، تعطیلات ، سرگرمی و پس انداز مورد بحث قرار گرفته و به طور کلی توافق پایداری حاصل شده است.
اختلافات مذاکره شده هنگامی که ارزش های عمومی به اشتراک گذاشته می شود ، همان زوج شیوه منحصر به فرد خود را برای مدیریت تفاوت هایی که با آن روبرو می شوند کشف کرده اند.

مشاور وکیل خانواده آنلاین

کسی که هیچ گاه چک چک خود را متعادل نمی کند ، می تواند با شخصی ازدواج کند که هر روز موجودی بانکی خود را بررسی می کند ، اگر هر یک بتواند دیدگاه دیگری را درک کند و بتواند به مصالحه ای برسد که منافع اساسی همه را مورد توجه قرار دهد.
تبادل اطلاعات. اگر خانواده ای بخواهند با میزان انعطاف پذیری ، مسئولیت پذیری و صداقت عمل کنند ، جایی برای محرمانه بودن و پنهان کردن دارایی ها وجود ندارد.

زوج های خوشبخت حساب بانکی مخفی پنهانی ندارند و اگر یکی از زوجین صورت حساب های پرداختی را انجام دهد ، همسر دیگر اطلاعات کامل یا حداقل دسترسی کامل به اطلاعات بانک را دارد.

این به یک اخلاق “بدون تعجب” منجر می شود ، که برای کاهش استرس در مورد مسائل مربوط به پول ضروری است.
هزینه “منبع تک” زوج های با عملکرد خوب پول و منابع خود را به عنوان دارایی مشترک تصور می کنند. پولی که به خانواده وارد می شود در یک منبع واحد تقسیم و جمع می شود.

شماره تماس با وکیل طلاق

در حالی که برخی از زوجین ممکن است حساب خصوصی کوچکتری برای هزینه های شخصی خود ، کمک های مالی ، ارث خانوادگی یا وثیقه خود داشته باشند ، اکثریت قریب به اتفاق درآمد آنها به یک مجموعه حساب مشترک منتقل می شود.

نگه داشتن دستمزد در حساب جداگانه و پرداخت قبوض معین با آن ، از آنجا که همسرتان نیز همین کار را می کند ، می تواند یک تصمیم متفکرانه به نظر برسد. اما این به یک زوج کمک نمی کند که فکر کنند پول مشترک است.

این امر به ناچار منجر به استفاده از پول به عنوان سلاح در هنگام درگیری می شود.
ما در فرهنگ متنوعی زندگی می کنیم و تفاوت های زیادی در الگوهای درآمد و هزینه ها داریم. غیر ممکن است که خود را با دیگران مقایسه نکنیم.

شادترین خانواده ها بر خلاف این روند کار می کنند و تلاش می کنند تا در حد توان خود زندگی کنند ، نه بر آنچه که کم است ، بلکه بر سپاسگزاری از آنچه دارند تمرکز می کنند.

با برنامه ریزی زیاد ، بحث و مذاکره زیاد ، و همچنین تلاش بی پایان ، حتی این فرایند عظیم زندگی را می توان به خوبی انجام داد ، با اضطراب کمتر و تداوم ثبات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره