صفحه اصلی / مشاوره حقوقی / مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی رایگان که در بهترین مرکز مشاوره حقوقی با وکیل خانواده با مشاوره رایگان در گروه مشاوره مالیم در خدمت شما می باشد.

ده سال پس از آموزش در مورد حساسیت زدایی و پردازش مجدد حرکت چشم ، من هنوز از توانایی او در تبدیل زندگی پر از ضربه ، اضطراب و هوشیاری بیش از حد به حضور ، توجه و تسکین تعجب می کنم.

مراجعان و پزشکان اغلب در مورد دچار سردرگمی می شوند و من می خواهم به منظور درمان ترومای هشت فاز مبتنی بر علائم اشاره کنم.

پروتکل مبتنی بر علائم
یک روش درمانی مبتنی بر تحقیقات است که به دلیل توانایی آن در کاهش علائم مرتبط با اختلال استرس پس از سانحه شناخته شده است و ممکن است توسط پزشک برای کاهش علائم مرتبط با توصیه شود.

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

پزشکان در سراسر جهان ، در عمل بالینی ، کشف کرده اند که این دارو همچنین در رفع طیف وسیع تری از علائم ، به ویژه علائم ریشه در حوادث گذشته ، مثر است.

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی رایگان

با در نظر گرفتن این موضوع ، چیزی است که شما می توانید آن را یک پروتکل مبتنی بر علائم بنامید. این بدان معناست که درمانگران بر چگونگی ریشه در تجربه فعلی شما در چیزهای قدیمی تمرکز می کنند ، حتی چیزهایی که فکر می کنید تمام شده اند.

ما مشاهده می کنیم که علائم شما در تقلید یا خوشه کنونی در اطراف آن رویدادها در گذشته چگونه است.

تروما پیچیده است و می تواند به عنوان بسیاری از چیزها پنهان شود. یک درمانگر علائم شما را بررسی می کند و تجزیه و تحلیل می کند که چگونه افکار ، احساسات ،وکیل خوب باورهای فعلی شما در مورد خود و احساسات جسمی ممکن است با ناراحتی رویدادهای زندگی و آسیب های گذشته مرتبط باشد.

بسته به زمانی که درمانگر شما آموزش دیده است ، ممکن است روش های متفاوتی داشته باشید که از او بخواهید اولویت بندی و لیست رویدادهایی را که هنوز به علائم شما کمک می کند ، لیست کند.

حتی اگر فکر نمی کنید آن رویدادهای گذشته واقعاً یک معامله بزرگ هستند ، آنها هنوز در سیستم عصبی شما به شیوه ای وابسته به حالت قفل شده اند. آنها اغلب مانند یک دیسک گیر کرده در شیار به طور کامل پردازش و درمان نمی شوند.

مرکز مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

با گذشت زمان ، رکورد می چرخد. هنوز هم پخش می شود ، اما مزاحمت بارها و بارها تکرار می شود ، تا زمانی که خراش بهبود یابد.

یک مدل درمانی هشت فاز
که اغلب به اشتباه به عنوان یک مداخله تلقی می شود ،مشاوره حقوقی به ما کمک می کند تا یک روش درمانی فراگیر است که شامل هشت مرحله درمان جامع است.

هر مرحله بخش منحصر به فرد و ضروری رویکرد است. ضروری است که درمانگر شما را در هر یک از هشت مرحله راهنمایی کند.

در حالی که آنها می توانند دایره ای شکل باشند و شما می توانید بین آنها رفت و آمد کنید ، هر مرحله به شما در تکمیل درمان کمک می کند.

شماره وکیل مشاور آنلاین

هشت مرحله شامل گرفتن سابقه ، آماده سازی ، ارزیابی ، حساسیت زدایی ، نصب ، اسکن بدن ، بسته شدن و ارزیابی مجدد است.

متأسفانه ، در درجه اول به دلیل حساسیت زدایی شناخته شده است ، چیزی که مردم اغلب به عنوان تنها بخش درمان اشتباه می کنند.

با این دانش ، کسانی از شما که به درمانگر مراجعه می کنید می توانند بپرسند که در چه مرحله ای هستید ، در چه مرحله ای هستید یا چگونه رویدادهای گذشته را برای کار اولویت بندی می کنید.

همچنین می توانید دریابید که چه علائمی را هدف قرار می دهید و چگونه گذشته با آنها ارتباط دارد.

من اغلب متوجه می شوم که هرچه مشتریان من در مورد هر مرحله بیشتر بدانند ، اعتماد به نفس بیشتری دارند و بیشتر احساس می کنند که بخشی از این روند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره