صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین و مزایای مشاوره آنلاین بنابراین شما در نهایت آماده هستید که به دنبال کمک به مسائلی باشید که شما را در معرض خطر قرار داده اند. شما در مورد مشاوره آنلاین شنیده اید (گاهی اوقات به نام تله درمان) و شما کنجکاوید اگر ممکن است برای شما کار کند. در اینجا تنها چند مورد از مزایای مشاوره آنلاین و نحوه عملکرد آن برای شما بهتر از مدل سنتی ملاقات با یک درمانگر شخص در دفتر خود است.

مشاوره خانواده آنلاین

انتخاب بزرگتر درمانگران – با محدود کردن خود به منطقه جغرافیایی فوری، می توانید از متخصصین مجاز در سراسر کشور خود (در ایالات متحده) یا حتی بین المللی انتخاب کنید. اهمیت پیدا کردن بهترین روش درمانی نمی تواند بیش از حد باشد. مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که عامل مهم ترین در تعیین موفقیت در درمان، یافتن یک درمانگر است که دوست دارید و به آن اعتماد می کنید، بنابراین پیشرفت بزرگی است که بتوانید شبکه وسیعی را ایجاد کنید.

توانایی پیدا کردن یک درمانگر که دارای تخصص در موضوع خاص خود است و یا در مورد پس زمینه شما آگاه است. – به عنوان مثال شخصی، بسیاری از مشتریانی که با آنها کار می کنم، در روابط باز / چند نفره یا BDSM / kinks / fetishes عمل می کنند. این ها موضوعات مهمی هستند که همه درمانگرها راحت نیستند و حتی تلاش می کنند تا درمانگر بالقوه را به چالش بکشند. هیچ درمانگر متخصص در هر موضوع نیست، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که متخصص مناسب برای شما پیدا کرده است.

مشاوره خانواده آنلاین برنامه ریزی انعطاف پذیری و صرفه جویی در زمان – من یک بار یک جلسه درمان کامل (و هنوز هم مجبور بودم برای پرداخت) به دلیل تصادف در بزرگراه وجود دارد. مشاوره آنلاین این نگرانی را از بین می برد. بچه نگهدار لغو شده و فرزند شما به اندازه کافی سالم است تا بتواند خود را سرگرم کند، اما خیلی جوان است که تنها در خانه بماند؟ سرماخوردگی دارید و نمیخواهید دیگران را آلوده کنید، اما هنوز میخواهید وقت خود را حفظ کنید؟ هیچ مشکلی نیست! به عنوان پاداش، بسیاری از درمانگران که در درمان تلتراپی عمل می کنند انعطاف بیشتری در دسترس بودن آنها در خارج از سنتی دوشنبه تا جمعه 9-5 ساعت دارند.

مشاوره خانواده آنلاین تلفنی

ناشنوایی بهبود یافته / اجتناب از روابط دوگانه – در مشاوره، “روابط دوگانه” اشاره به داشتن هر گونه رابطه (شخصی، کسب و کار و غیره) با درمانگر خود را خارج از روابط درمانی خود و یا درمانگر خود را با روابط نزدیک با خانواده فامیل خود اعضا. به طور طبیعی، این مسئله مشکل است و باید در صورت امکان اجتناب شود. اما در مناطق روستایی یا شهرهای کوچک، روابط دوگانه تقریبا اجتناب ناپذیر است، و حتی شهرهای بزرگتر می توانند کوچکتر از شما باشند. من در آستین، تگزاس زندگی می کنم 912،000، و نه تنها من به درمانگر من در احزاب اجرا، من نیز متوجه شدم او به روز مادر من هم اتاقی خود را شنیده و نارضایتی خود را از اینکه چرا رابطه عاشقانه خود را به پایان رسید. در حالی که هیچ یک از این شرایط مشکل ساز نیست، به طور خاص، آنها قطعا بی دست و پا بود. Teletherapy می تواند این نگرانی ها را از بین ببرد.

توانایی مشارکت در مشاوره زوجین / خانواده در سراسر دوران – تلاش برای برنامه ریزی زوجین یا مشاوره خانوادگی می تواند به طوری چالش برانگیز باشد، به ویژه اگر یک یا چند نفر از گروه در سفر باشند. مشاوره آنلاین یک گزینه عالی برای پر کردن فاصله و کمک به حفظ جلسات درمان منظم است.

مشاوره خانواده آنلاین سایر عواملی که باید در نظر گرفت: در حالی که مشاوره آنلاین می تواند یک گزینه فوق العاده باشد، به دلایلی که در بالا ذکر شده است، برخی از عناصر لازم برای تلطرافی درمان به خوبی کار می کنند. در اینجا یک لیست از پیش نیازها وجود دارد.

یک محل آرام برای صحبت کردن، بدون حواس پرتی. شما هنوز هم خواهان محرمانه بودن و وقت و فضایی اختصاصی برای دیدار هستید، بنابراین تلاش برای تعقیب پس از یک کودک نو پا یا اتصال به فضای عمومی به کار نخواهد افتاد. با استفاده از هدفون برای بهبود محرمانه بودن و کیفیت صدا در نظر بگیرید.

سرعت اتصال اینترنت را در رایانه افزایش دهید. بسیاری از ما برای استفاده از اسکایپ یا FaceTime برای چت ویدیویی استفاده می شود، اما مشاوره آنلاین نیاز به استفاده از یک پلت فرم امن دارد. این سیستم عامل ها به عنوان مشتری شما رایگان هستند، اما شما باید از کامپیوتر خود نصب / اتصال به آنها را داشته باشید. درمانگر بالقوه شما باید بتواند به شما اطلاعات بیشتری در مورد پلتفرمی که از آنها استفاده می کنید را به شما بدهد.

طرح جایگزین در صورت مشکل فنی – حتی قابل اطمینان ترین سرویس اینترنتی ممکن است گاهی اوقات از بین برود و هرگز در زمان انجام آن راحت نیست. بحث و گفتگو در مورد برنامه جایگزین پیش از زمان با درمانگر خود، به طوری که شما رها نشده است.

محدودیت های مجوز خاص برای ایالات متحده – در ایالات متحده آمریکا، پزشکان دارای مجوز فقط در کشورهایی که دارای مجوز هستند مشغول به تمرین هستند. به عنوان مثال، من یک متخصص اجتماعی بالینی در تگزاس هستم، یعنی من می توانم در هر کجا تمرین کنم در ایالت تگزاس، اما من نمی توانم در درمان با مشتریانی که از لحاظ جسمی در سایر ایالت ها واقع شده اند، انجام شود. با این حال، می توانم با مشتریان بین المللی کار کنم. من مجبور شدم بعضی از مشتریان ایده آل را به دلیل این محدودیت کنار بگذارم، پس از آن بسیار مهم است که از ابتدا آگاه باشید.

در شرایط مناسب، مشاوره آنلاین می تواند همانند روش معمول درمانی درمانی شخصی یا گاهی اوقات حتی بهتر باشد. دانستن اینکه چه عواملی از ابتدا آگاه هستند، میتواند به شما در پیدا کردن بهترین درمانگر آنلاین برای شما کمک کند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره