صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران و مشاوره شبانه روزی خانواده در تهران که در مشاوره جنسی شبانه روزی خانواده در شهر تهران که از طریق تلفن ثابت انجام می شود.

جاناتان و میشل به دفتر مشاوره من آمدند و به دنبال کسی بودند که بتواند به جاناتان در تصمیم گیری شکرگزاری با والدینش کمک کند.

جاناتان می گوید روز شکرگزاری تعطیلات مورد علاقه مادرش است. بعد از شام ، او مردان را از آشپزخانه اش بیرون کرد و آنها هنگام نظافت بازی را تماشا کردند.

وقتی دو سال پیش جاناتان و میشل ازدواج کردند ، میشل به خانواده آورده شد و والدینش از یکی از فرزندان مراقبت کردند.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران آنلاین

او عاشق والدین جاناتان است ، اما زمانی انتخاب شد که بچه ها فوتبال تماشا می کردند و امیدوار بودند مادرش در آماده سازی و پاکسازی کمک کند.

اگرچه میچل نیز می خواست استراحت کند و بازی را تماشا کند ، اما تصمیم گرفت در دو سال اول از سنت خانواده جاناتان پیروی کند. این موضوع باعث عصبانیت خود و خانواده اش شد.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران

در جلسات ما ، آنها را تشویق کردم که هنگام ایجاد روابط در روابط سه عامل را در نظر بگیرند. دانستن این موارد می تواند به شما کمک کند بدانید چه زمانی باید تسلیم شوید و چه زمانی باید استقامت کنید.

سه جنبه از رابطه که تصمیم گیرندگان خوب باید به خاطر بسپارند:

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته تهران

ارزش رابطه (در این مورد والدین شوهر و ازدواج)
اهمیت مشکل که باید حل شود (در این حالت نحوه نظافت و تماشای مسابقه فوتبال)
صداقت شخصی (در این مورد خشم میشل)
وقتی تصمیم گیرندگان خوب این سه ارزش را وزن می کنند ، تصمیم گیری در مورد تسلیم یا غرق شدن برای آنها دشوار است.

به عنوان مثال ، اگر رابطه مهمترین عامل است ، می توانید به مصالحه یا بخشش فکر کنید. از سوی دیگر ، اگر حاضر بسیار مهم است ، بر استدلال خود بایستید و اهمیت را نشان دهید.

اگر شخص دیگری داده های منطقی ارائه دهد ، ممکن است تصمیم به مصالحه بگیرید. سومین زاویه ، یکپارچگی ، تعیین میزان عزت شما است.

میچل باید چکار کند؟ ازدواج او در کنار رابطه اش با نامادری اش نیز اهمیت دارد. با این حال ، او همچنین می خواهد استراحت کند و از روز شکرگزاری لذت ببرد.

او برای ارائه این بحث سرمایه گذاری نکرد و این وضعیت را با شأن او مرتبط نمی دانست.

بهترین مرکز مشاور خانواده

او را به سمت اوقات فراغت سوق داد. میشل تصمیم می گیرد با همسر و نامادری اش سازش کند. او می گوید می خواهد به دو زن در آشپزی یا نظافت کمک کند تا بتواند زمان بازی خود را به پایان برساند.

وقتی میشل روی چیزهایی که برایش مهمتر بود تمرکز کرد ، نگرش او باز شد تا بتواند به مصالحه برسد و نیازهای خود را تأیید و تأیید کند.

جاناتان گفت که او به این مشکل اهمیتی نمی دهد و فکر نمی کند صداقت او در خطر باشد. او مراقب رابطه خود با میشل و مادرش بود.

مانند میشل ، او می تواند با وضوح بیشتری تصمیم بگیرد که قدرت خود را در کجا قرار دهد ، پس از در نظر گرفتن سه عامل در تصمیم گیری در روابط: رابطه ، مشکل (محتوا) و صداقت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره