صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تهرانپارس

مشاوره خانواده تهرانپارس

مشاوره خانواده تهرانپارس

مشاوره خانواده تهرانپارس: همانطور که مستحضر هستید وجود خانواده یک اصل مهم در ابعاد مختلف زندگی هر شخص می باشد که بهترین ها و با ارزشترین عملکرد ها را به شخص نشان می دهد. بنابراین چه بسا بهتر است که در شکل‌گیری و بنیان گذاری خانواده‌های موفق، باورهای اصولی و منطقی کوشا باشیم.

 خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از خانواده ها در راستای رسیدن به آرامش و رفاه حاضر به انجام هر کاری می باشند. در مبحث خانواده و مشکلاتی که گاهاً ایجاد می شود؛ مهم ترین نکته این است که زوجین بتوانند بهترین راهکار را در مقابل مشکلات خود ارائه دهند تا با کمترین مشکل در زمینه های مختلف روبرو شوند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

اهمیت وجود مشاور خانواده

 بسیاری از خانواده ها بر این اصل اعتقاد دارند که فرزند باید آنچه را که از اطراف خود مشاهده می‌کند، را یاد بگیرد. این مسئله تا زمانی درست است که اطرافیان کودک عملکردها و رفتارهای درستی را انجام دهند. اما گاها مشاهده می‌کنیم که رفتار و عمل کرده خانواده آنقدر مناسب یادگیری کودک نیست. بنابراین کودکی که بر این باور رشد می کند؛ همواره با مشکلات شخصیتی بزرگ خواهد شد.

 در مجموعه خانواده بسیار مهم است که اصول تربیتی کاملاً به جا و درست رعایت گردد تا علاوه بر شکل گیری مناسب شخصیت فرزند، خود خانواده نیز با مشکلات کمتری روبرو گردد. در این راستا تنها کسی که می‌تواند کمک حال باشد؛ یک مشاور خانواده مطمئن و کاربلد است. به طوری که شما  بتوانید در هر ساعت از شبانه روز با او در ارتباط باشید و این امر تنها از طریق مشاوره تلفنی خانواده مرکز مالیم امکان پذیر می باشد.

 مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تلفنی مالیم همواره آماده ارائه خدمات روانشناسی به افراد مختلف جامعه می باشند تا مشکلات را در سطح کشور به حداقل برساند یک مشاور خانواده همواره سعی می کند تا علاوه بر حل مشکلات زیان های  خانواده آسیب دیده را نیز ترمیم کند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره