صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تورنتو

مشاوره خانواده تورنتو

مشاوره خانواده تورنتو و مشاوره روانشناسی ایران در تورنتو و مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی و مشکلات زناشویی ممکن است شما ساکن تورنتو باشید و برای مراجعه به نتو به روانشناس ایرانی احتیاج داشته باشید. در این حالت توصیه می کنیم با دکتر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره با شماره 09128068983 تماس حاصل فرمایید از طریق واتس آپ.

روانشناسی مطالعه رفتار و افکار است. ذهن بسیار پیچیده است و بهبود شرایط مرتبط با آن دشوار است.

روند افکار ، احساسات ، خاطرات ، رویاها ، عواطف و … از نظر جسمی مانند بیماریهای پوستی یا افسردگی مشاهده نمی شود.

افرادی که بیماری دارند و سلامت آنها را تحت تأثیر قرار می دهد می توانند از ارزیابی روانشناختی و دارو بهره مند شوند.

روانشناسان ایرانی به افراد زیادی کمک می کنند و می توانند مشکلات مختلفی را درمان کنند. برخی از افراد به دلیل مشکلات افسردگی ، اضطراب یا مدیریت خشم ممکن است مدت طولانی با یک روانشناس صحبت کنند.

روانشناسان ایرانی به دلایل مختلف از جمله مشکلات زناشویی و خانوادگی به مردم متفاوت می نگرند. یا ممکن است بتوانند در بیماری های مزمن که زندگی یا سلامت جسمی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد کمک کنند.

مشاوره خانواده تورنتو تلفنی

با این حال ، دیگران معتقد بودند که یک مشکل کوچک در زمینه توانبخشی شخصی وجود دارد ، مانند احساس شلوغی توسط یک کار جدید یا عزاداری در اثر مرگ یکی از اعضای خانواده.

روانشناسان ایرانی می توانند نحوه مقابله با استرس ، کنار آمدن با اعتیاد ، مدیریت بیماری های مزمن و غلبه بر موانعی را که به آنها مانع رسیدن به اهدافشان می شود ، به مردم بیاموزند.

آیا روانشناسان و روانپزشکان یکسان هستند؟

روانپزشکان و روانشناسان توسط پزشکان مختلف آموزش دیده اند تا به شما کمک کنند تا با مشکلات سلامتی کنار بیایید. هر دو برای حل مشکلات شما آنجا هستند.

هدف این است که ابزارهای لازم برای مدیریت مشکلات زندگی روزمره را در اختیار شما قرار دهیم.

این روانشناس فارسی دکترای روانشناسی دارد که به مطالعه عقل و رفتار انسان می پردازد. آنها پزشک نیستند. روانشناسان ایرانی ممکن است پزشکی داشته باشند که دارای فلسفه یا روانشناسی بالینی باشد. آنها معمولاً به مدت 1-2 سال آموزش می بینند.

برخلاف روانپزشکان ، روانشناسان در تست های روانشناختی مانند تست های ضریب هوشی یا تست شخصیت آموزش می بینند.

مشاوره روانشناسی ایرانی

5 رشته روانشناختی شناخته شده:

روانشناسی بالینی: این شاخه از روانشناسی پزشکی با روشهای علمی مقابله با مشکلات روانشناختی سروکار دارد. روانشناسی مشاوره نیز نامیده می شود و بر پیشگیری ، درک و درمان مشکلات بهداشت روان از طریق روان درمانی متمرکز است.
روانشناسی تجربی: روانشناسی تجربی رابطه بین رفتار انسان و ذهن را بررسی می کند. روانشناسی تجربی بر واقعیت ، تحقیقات علمی و آزمایش متمرکز است. بنابراین ، روانشناسان تجربی متغیرهای تحقیق را دستکاری می کنند تا رابطه بین دانش و رفتار را پیدا کنند.

روانشناسی ایرانی در کانادا


روانشناسی شناختی: روانشناسی شناختی مطالعه علمی ذهن به عنوان پردازشگر اطلاعات شماست. روان شناسان متعادل سعی می کنند الگوهای شناختی جدیدی از تفکر ایجاد کنند که از افکار فرد فراتر رود ، از جمله بینایی ، فکر ، زبان ، حافظه ، فکر و شعور.
روانشناسی اجتماعی: روانشناسی اجتماعی بیشتر بر جنبه های روانشناختی افراد در محیط اجتماعی متمرکز است که خصوصیاتی مانند وابستگی متقابل ، سازگاری ، دیپلماسی ، ادعا ، عدالت اجتماعی و … را مطالعه می کنند. روانشناسی انتقادی نیز نامیده می شود.

روانشناسی زیستی: مطالعه بیولوژیکی تأثیر فرآیندهای بیولوژیکی بر رفتار ، احساسات و افکار. نام های دیگر این موضوع شامل روانشناسی جسمی و علوم اعصاب رفتاری است. زیست شناسی ، علم زیست شناسی را با مطالعه روانشناسی ترکیب می

در مورد روانشناس ایرانی در کانادا ، لازم به ذکر است که یکی از مهمترین تصمیماتی که عزیزان شما در زندگی شما می گیرند ، ترک کشور و مهاجرت به کشور دیگری است. با وجود بسیاری از مراحل جابجایی ، شما ممکن است ابتدا نتوانید ارتباط خوبی برقرار کنید.

دلایل مهاجرت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. دلیل مهاجرت می تواند ناشی از محیط زیست یا وضعیت کشور ما باشد. یا برای جلوگیری از خاطره شکست عاطفی مهاجرت کرده اید ، یا بدنبال زندگی جدید و دنیای جدیدی پس از طلاق هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره