صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در ایلام

مشاوره خانواده در ایلام

مشاوره خانواده در ایلام

مشاوره خانواده در ایلام :انسان از گذشته تاکنون اهمیت و نیاز به مشورت کردن با افراد را درک کرده است و دانسته است بسیاری از مشکلات بدون کمک گرفتن و مشورت کردن قابل حل نیستند .

در دین نیز به اهمیت مشورت کردن در زندگی انسان اشاره شده و به آن توصیه شده است حتی بزرگان ما نیز در مسائل خود و حتی در مسائل اسلام با افراد قابل اطمینان مشورت می کردند .

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و مشورت کردن در همه ابعاد زندگی بشر از ابتدا وجود داشته و همه افراد به طور عام و همگانی با یکدیگر مشورت می کردند و قدمت مشاوره به اندازه قدمت بشر است

اما به طور خاص و تخصصی از یونان باستان شروع شده است و در جنگ ها کاربرد داشته و برای روحیه دادن به افراد جنگی و زخمی به کار می رفت .

 

مشاوره چیست ؟

مشاوره کلمه ای عربی است که به لغت نامه ما وارد شده است و به معنی مشورت کردن و کمک گرفتن از افراد در مسائلی که برایمان پیش می آید . همه افراد در طول زندگی خود دچار Jفراوانی می شوند و همواره در حال حل مشکلاتی هستند که اطلاعات کافی درباره آن ندارند و هیچ آدمی وجود ندارد که در طول زندگی خود به مشکلی بر نخورده باشد .

مشاوره یعنی برای حل مشکلات تخصصی و پیچیده خود به فردی دارای اطلاعات کافی در این زمینه مراجعه کند و با کمک گرفتن از او بتواند مشکلات خود را ریشه یابی کند و به بهترین صورت ممکن حل کند.

روش کار مشاوره خانواده در حل مشکلات شما به این صورت است که شما مشکلات و بحران های روحی و روانی خود را با مشاور در میان می گذارید و مشاور براساس تجربه ها و اطلاعاتی که در اختیار دارد بهترین راهنمایی ها راه حل ها را در اختیار شما می گذارد.

 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره