صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در بهنمیر

مشاوره خانواده در بهنمیر

مشاوره خانواده در بهنمیر

مشاوره خانواده در بهنمیر : خیانت همسران در جوامعه پیشرفته و ماشینی کنونی در یکی از مشکلات خانواده ها خیانت همسران است. در این شرایط روانشناسان بهترین گزینه برای برای مشورت هستند. زمانی که خیانتی اتفاق می افتاد ، بیشترین نگرانی همسر از این است که اگر دوباره بحواهد این کار را تکرار کند چه؟ در این شرایط چگونه باید برخوردکرد؟ این از عوامل استرس زایی است که باعث ایجاد مشکلاتی در فرد می شود. در این موقعیت مشاوران و روانشناسان با پیگیری علل درونی در فرد ، و در مان آشفتگی های ذهنی فرد تعارضات زناشویی را درمان کرده و فرد را به نوعی یکپارچگی می رساند تا طرفمقابل یک ارتباط سالم و یکپارچه را ترجیح دهد.مشاوریت تلفنی ما قادر هستند تا شما را در عبور از این بحران به بهترین شکی یاری کنند تا شما به سلامت از آن عبور کنند.

کمک های روانشناسان در زمینه خیانت

روانشناسان به زوجین کمک می کنند تا این بحران سخت را قبول کنند و به سلامت از آن بگذرند.و از نظر روانی به وضعیت بهتری برسند و مشاوران کمک می کنند تا فرد طوری با این مشکل برخورد کند کهبه یک ثبات برسد نه این که گاهی حالش خوب باشد و گاهی بد. اگر در این شرایط یک مشاور با تجربه و متخصص در کنار فرد باشد اوقادر خواهد بود این مسیر را هوسیارانه تر طی کند و با مدیریت درست احساس خود به آرامش برسد.

مشاوره خانواده در بهنمیر
مشاوره خانواده در بهنمیر

متداول ترین سوالات در باره خیانت

  • آیا زندگی که در آن خیانت صورت گرفته ممکن اس به شرایط بهبود برسد؟
  • چگونه ممکن است زندگی که با عشق آغاز شده با خیانت به انجام برسد؟
  • وقتی همسرم خیانت کرد من باید چکار کنم؟
  • چگونه زندگی مشترگخود را از خطرات خیانت های بعدی در امان نگهداریم؟
  • آیا ممکن است خیانت برای یکهمسر قابل پذیرش باشد؟

و سوالات از این دست که بیشتر نشانه استرس و نگرانی همسران است.

خیانت چیست؟

آن چه که ما زیاد شاهد آن هستیم این است که در ایران خیانت زناشویی رواج زیادی دارد. البته این مسئله خیانت در کنار بحران های دیگری با نامهای آشنای بی وفایی، عهد شکنی و . . . قرار می گیرد. در اغلب مواقع خیانت در ابتدا فقط از رو شیطنت ساده آغاز می شود اما این اتفاق ساده بعد از مدتی با برخوردها و روابط بیشتر به خیانت تبدیل می شود. اصولا در این مواقع زن و شوهر هر کدام برداشتی متفاوت از این ماجرا دارند. اما چیزی که در بیشتر موارد خیانت اتفاق می افتد خیانت است.

علائم ونشانه های خیانت چیست؟

سوال این که خیانت کیاتفاق می افتد؟ معمولا خیانت زمانی اتفاق می افتد که شخص سومی بین زن و شوهر قرار بگیرد و یکی از آنها خاطرات و رفتاری را مه باید با همسر خود داشته باشد با فرد سوم دارد. در این مواقع فرد نسبت به همسر خود بی توجه می شود و با بی میلی و بی تفاوتی و بی حوصلگی با او رفتار می کند. در صورتی که این چنین رفتاری در همسرتان مشاهده کردید شاید زمان آن رسیده باشد که به حضور شخص سوم شک کنید.

علل خیانت همسران

دلایل زیادی وجود دارد که باعث خیانت همسر می شود، مانند انتقامجویی، مشکل در روابط جنسی، سردی و تنوع طلبی و . . . از دلایل خیانت همسر است.

 راه هایی برای برخورد با خیانت

هر عملی پیامدی دارد که با متناسب با آن ارزیابی و با آن برخورد شود. ار این میان خیانت از کارهایی است پیامد جدی و سختی دارد. در بیشتر اوقات می توان از خیانت به عنوان عامل اصلی طلاق نام برد. بنا براین بهتر است زوجین برای نجات زندگی مشترک با مشاهده علائم خیانت به مشاور مراجعه کنند.

 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره