صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در پلور

مشاوره خانواده در پلور

مشاوره خانواده در پلور

مشاوره خانواده در پلور، اختلال شخصیت وابسته : چقدر با اختلال شخصیت وابسته آشنایی دارید؟ طبق آمار های روانشناسی تقریبا بیش از 2 در صد مردم جامعه دچار اختلال شخصیتی به نام شخصیت وابسته هستند. البته باید توجه داشت که انسانها به عنوان موجودات اجتماعی روابط دوجانبه ای دارند و به همین خاطر همه افراد در طول زندگی خود منطقی با اطراف خوددارند.اما آن چه در اختلال شخصیت وابسته دارای اهمیت زیادی است این که این افراد داری وابستگی یک جانبه دارندو فرد فقط در تلاش است که تا نیاز های عاطفی و جسمی اش را به وسیله دیگران بر طرف کند. اما در صورتی که برای نیاز خود از کسی پاسخ مناسب دریافت نکند دچار ناامنیی و استرس شدید می شوند.

اختلال شخصیت وابسته 

این نوع اختلال شخصیتی از شایع ترین نوع اختلال شخصیتی در افراد است. این اختلال در هر دو جنس زن و مرد بروز می کندو در دوره نوجوانی و یا اوایل جوانی به شکل یک مشکل و یا اختلال بروز می کند. این افراد معمولا دارای وابستگی شدید به دیگران هستند و وابستگی عاطفی شدیدی به دیگران دارند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت   مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

ویژگی های افراد دارای اختلال شخصیت وابسته

این افراد رفتاری محتاج گونه و منفعل دارند. اصولا همیشه با ترس از جدایی زندگی می کنند . این افراد قادر به تصمیم گیری نیستندو در ساده ترین کارهای روزانه خود به کمک دیگران نیاز دارند.  آنها معمولا از مخالفت هراس دارند و هیچ وقت قادر به بیان نظر خودشان نیستند. دارای اعتماد به نفس پایین هستند و قادر به شروع یک فعالیت بدون کمک و حمایت دیگران نیستند.

درمان افراد دارای شخصیت وابسته

بهنرین و در عین حال موثر ترین راه درمان افراد داری اختلال شخصیت وابسته جلسات روان درمانی است . البته لازم است یاد آوری کنم که تاثِیر این جلسات به خواست و انگیزه فرد مبتلا به این اختلال بستگی دارد.

 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره