صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در پل سفید

مشاوره خانواده در پل سفید

مشاوره خانواده در پل سفید

مشاوره خانواده در پل سفید : دلایل کمبود انرژی در روز

ممکن است اعضای خانواده در دوره ای احساس ناراحتی کنند. این احساس ناراحتی ممکن است جسمی یا روحی باشند. در ادامه شما ر با این مشکلات آشنا می کنیم.

دیابت

افراد دیابتی که قند خون مناسبی ندارند چه کسانی که دارو های خاص مصرف می کنند . یا کسانی که دارو های خاص مصرف نمی کنند. دراکثر موارد احساس بی حالی و خستگی را به پزشک می گوید. که یکی از اثرات این بیماری می باشد

افسردگی

افسردگی بیماری است که با خستگی و کمبود انرژی همراه است و نداشتن اشتها و یا کم غذا خوردن و احساسات منفی این ها هم نشانه های افسردگی می باشد و حتما پیشنهاد می شود اگر این نشانه هارا دارید به پزشک مراجعه کنید.

مشکلات و اختلالات در خواب

ممکن است که شما شبها به طور کامل و منظم بخوابید اما اگر شما به بیماری اپنه خواب میتلا باشد در شب ممکن قطع شدن نفس را در بدن خود احساس کنید حتی درخواب عمیق هم اختلال ایجاد می کند. و همین باعث می شود شما در روز کسل شوید و کمبود انرژی در طول روز داشته باشید. یکی از راه های مطمئن برای کاهش آپنه خواب  این است که شما  وزن از دست داده اید.

مشاوره خانواده در پل سفید

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

اختلالات خواب و دلایل آن

خواب از نیاز های اصلی و ضروری انسان است که در سلامت روان انسان اهمیت بسزایی دارد.

از جمله تاثیرات خواب در افراد می توان به تقویت حافظه ، افزایش تمرکز در فرد

، کاهش استرس و اضطراب فرد، ثابت نگه داشتن وزن و جلو گیری از چاقی . موارد بسیاری دیگر نام برد.

گروهی از مردم هستند که به محض این که سرشان را روی بالش می گزارند به خواب می روند اما گروهی هستند که ساعت ها طول می کشد بحوابند و یا در طول شب بارها از خواب بیدار می شوند. شاید بشود برای چند شب بی خوابی و یا بد خوابی را تحمل کرد اما اگر به مدت طولانی ادامه پیداکند حود مشکلی است که باید به کمک یک متخصص حل شود . چرا که این مشکل در دراز مدت صدمات جبران ناپذیری ایجاد می کند . اگر شما از افرادی هستید که در گیری چنین مشکلی هستید حتما مطالب زیر را بخوانید.

تعریف اختلالات خواب

اختلالات خواب در واقع مشکل و یا شرایط نامساعدی هستند که برتوانایی خواب خوب و منظمدر افراد تاثیر می گذارد. این مشکلات ممکن است برا اثر بیماری های جسمی ایجاد شود و یا به دلایلی مانند استرس های بیش از اندازه فرد که این روز ها بسیار شایع شده است.

بنا بر مشکلات فرد و نوع اختلال ، افراد ممکم است به سختی بخوابند و در طول روز به شدت احساس خشتگی کنند و دائما در حال خمیازه کشیدن باشند. کمبود خواب ممکن است روی تمرکز و یا اخلاق فرد تاثیر بگذاردو یا سلامت افراد را تهدید کند

در مواردی هم ممکن است اختلال خواب به دلیل مشکلات جسمی و یا روحی و روانی باشد. این نوع از اختلال معمولا با درمان علت کاملا بر طرف می شود.

مشکل تیروئید  

مشکل تیروئید که باعث اختلال در متابولیسم می شود و همین باعث می شود که تخلیه شدن انرژی بدن به کندی صورت گیرد و به همین دلیل افزایش وزنی که به علت تیروئید به وجود امده باعث احساس خستگی و کم بود انرژی دربدن می شود.

کم خونی در زنان

کم خونی به ویژه در زنان باعث می شود که انرژی کمی در روز داشنه باشند و فقط کم خونی نه بلکه کمبود اهن هم باعث خستگی زیاد و نداشتن انرژی کافی در روز می شود

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره