صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در کردستان رایگان

مشاوره خانواده در کردستان رایگان

مشاوره خانواده در کردستان رایگان تلفنی آنلاین 24 ساعته با بهترین مشاور روانشناس خانواده کردستان مشاوره کودک و مشاوره ازدواج کردستان تافنی دسترسی به مراقبت های روانی با کیفیت همیشه آسان نیست. ممکن است ارائه دهندگان بیماران جدید را دریافت نکنند.

آنها ممکن است خارج از شبکه باشند و به پرداخت هایی نیاز داشته باشند که ممکن است غیرقابل تحمل باشد.

ندانستن کجا باید به دنبال نوع مراقبت مورد نیاز یا انگ اجتماعی مرتبط با نگرانی‌های مربوط به سلامت روان بود، ممکن است افراد را از دریافت حمایت باز دارد.

در سیستم فعلی ما موانع زیادی برای یافتن مراقبت های بهداشتی روان با کیفیت و مقرون به صرفه وجود دارد.

در اینجا شش پیشنهاد وجود دارد که به شما کمک می کند تا به خدمات بهداشت روانی که ممکن است خود یا یکی از نزدیکانتان نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

با مدیر مزایای خود صحبت کنید. اولین قدم در هر بحث در مورد مراقبت های بهداشتی روانی این است که بدانید بیمه درمانی شما چه چیزی را پوشش می دهد.

بهترین مشاوره خانواده در کردستان رایگان

اگر برای یک شرکت بزرگ کار می کنید، افرادی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

شما نیازی به افشای ماهیت نگرانی خود ندارید، اما به طور فزاینده ای، شرکت های بزرگ دسترسی بیشتری به خدمات بهداشت روانی ارائه می دهند و تلاش می کنند تا انگ دریافت این خدمات را کاهش دهند.

بررسی کنید که شرکت شما چه چیزی برای ارائه دارد.

با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید. اگر برای خود یا یک شرکت کوچک کار می‌کنید، یا اگر از صحبت کردن با فردی در بخش مدیریت مزایا ناراحت هستید، مستقیماً با ارائه‌دهنده بیمه خود تماس بگیرید.

آنها می توانند میزان مزایای شما را توضیح دهند. این می تواند شامل هر چیزی از درمان دارویی یا سم زدایی در منزل تا تعداد معینی از مراجعه به روان درمانگر یا مشاور باشد.

برخی از ارائه دهندگان بیمه تعداد معینی از مراجعه به یک درمانگر یا اقامت در یک مرکز درمانی را مجاز می‌کنند، سپس در صورت لزوم، تعداد آنها را افزایش می‌دهند. دیگران نخواهند کرد.

اگر احساس ناراحتی کردید، ممکن است سعی کنید از پزشک مراقبت های اولیه خود با ارائه دهنده بیمه خود از طرف شما تماس بگیرید.

مشاوره خانواده در کردستان رایگان تلفنی

در بسیاری از مواقع، پزشک شما می تواند از شما حمایت کند تا از حد فایده خود عبور کنید.

آنها همچنین می توانند به شما در یافتن ارجاعات درون شبکه کمک کنند.

اگر جانباز هستید، از طریق VA و گروه های حمایت از جانبازان به مراقبت های بهداشت روانی دسترسی خواهید داشت.

افرادی هستند که از شما حمایت می کنند و ممکن است به مدیریت پرونده شما در طی مراحل مورد نیاز برای دسترسی به مراقبت کمک کنند.

در همین حال، بسته به جایی که شما زندگی می کنید، ممکن است منابع جامعه به طور خاص برای جانبازان در دسترس باشد.

به دنبال خدمات آنلاین باشید به طور فزاینده ای، درمانگران خدمات خود را در قالب های آنلاین ارائه می دهند.

این می‌تواند برای افرادی که نمی‌توانند به یک قرار ظهر، وسط هفته برسند یا در مناطق روستایی زندگی می‌کنند که ممکن است ارائه‌دهندگان خدمات محلی وجود نداشته باشد، مهم باشد.

نقطه ضعف خدمات آنلاین این است که ممکن است تحت پوشش بیمه باشند یا نباشند. همیشه می‌توانید پرس و جو کنید که آیا ارائه‌دهنده برای بیمه صورت‌حساب می‌دهد یا از مقیاس کارمزد کشویی استفاده می‌کند یا خیر.

مشاور خانوادگی کردستان 24 ساعته

آنها منابعی برای انواع مسائل مربوط به سلامت روان خواهند داشت و در مورد سازمان های اجتماعی، گروه های خودیاری، خدمات حمایتی برای اعضای خانواده و گزینه های دیگر با قیمت های مختلف اطلاعات دارند.

از روحانیون حمایت بخواهید اگر به یک سازمان مذهبی تعلق دارید، ممکن است روحانیون شما را به سمت منابع بهداشت روان راهنمایی کنند.

خاص باشید گاهی روحانیون در مورد مسائل کلی زندگی مشاوره می دهند.

اگر نگران سلامت روان هستید، از یک متخصص کمک بخواهید. مشاوره خانواده تلفنی رایگان همانند سازمان‌های جامعه سکولار، روحانیون نیز با انواع مختلفی از ارائه‌دهندگان خدمات ارتباط دارند.

همچنین، اگر به درمانگری نیاز دارید که به زبان خاصی صحبت کند یا درک فرهنگی خاصی داشته باشد، روحانیون ممکن است بتوانند به شما در ارتباط با آن منابع کمک کنند.

تسلیم نشو ممکن است خدمات بهداشت روانی مورد نیاز خود را فوراً پیدا نکنید. اولین درمانگر یا ارائه دهنده خدماتی که به آن مراجعه می کنید ممکن است مناسب نباشد.

لطفا دست از تلاش برندارید. شما سزاوار کمکی هستید که نیاز دارید.

مایه تاسف است که این خدمات همیشه در دسترس ما نیستند، اما شما می توانید آنها را پیدا کنید.

منابعی را که در اختیار دارید از طریق گروه های مذهبی، سازمان های اجتماعی، کار خود و دوستان حامی خود به کار بگیرید. بهبودی اتفاق می افتد. آنچه را که برای یافتن بهترین سلامت روانی نیاز دارید به خود بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره