صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره خانواده رایگان اینترنتی

مشاوره خانواده رایگان اینترنتی

مشاوره خانواده رایگان اینترنتی که به صورت شبانه روزی انجام می شود که مشاوره خانواده تلفنی در اینترنت بسیار اسان می باشد و همیشه در دسترس شما عزیزان است.

خانواده چیست؟

تعریف فرهنگی خانواده “واحد اصلی اجتماعی است که در آن والدین و فرزندانشان به صورت گروهی رفتار می شوند ، خواه با هم زندگی کنند یا نه”. وقتی کلمه “خانواده” را می شنویم .

اغلب به یاد یکی از اعضای خانواده نزدیک می افتیم که با خون ارتباط دارد.

با این حال ، تعریفی که از خانواده در فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد ، مریام-وبستر و دیگر فرهنگ نامه ها ارائه شده متفاوت است و انواع مختلفی وجود دارد که تنها واحد در خانواده هسته ای نیستند.

مشاوره خانواده رایگان اینترنتی تلفنی

چه خانواده هایی؟

خانواده ها انواع مختلفی دارند. خانواده می توانند با یکی از موارد زیر تماس بگیرند:

خانواده های هسته ای یا معمولی
خانواده طولانی (اعضای خانواده خارج از خانواده نزدیک شما)
خانواده های تنها (فقط خانواده های تنها)
خانواده های خانوادگی
خانواده های بدون فرزند
انتخاب های خانوادگی (معمولاً از افرادی تشکیل می شود که به یک خانواده تعلق ندارند ، مانند دوستان و شرکای عاشقانه)
همه خانواده ها منحصر به فرد هستند و ساختارها ، آداب و رسوم و الگوهای مختلفی دارند. برخی روابط پایدار خوبی با خانواده هسته ای یا منظم خود دارند. برخی دیگر خانواده متوسط ​​خود را افرادی می دانند که ترجیح می دهند در زندگی خود گنجانده باشند.

مشاوره خانواده رایگان اینترنتی

مشاور حل مشکلات خانوادگی اینترنتی

اگر به خانواده نزدیک نباشم چطور؟

اگر نزدیک به خانواده هسته ای خود نباشید ، این طبیعی است. شما می توانید خانواده خود را تأسیس کنید و یا خانواده دلخواه خود را تأسیس کنید بدون اینکه مجبور شوید به سراغ افرادی بروید که به یک خانواده تعلق ندارند.

همه در یک محیط پایدار خانوادگی متولد نمی شوند و در آخر شما باید کاری کنید که برای شما بهتر باشد. به خصوص اگر از خانواده هسته ای شما سو استفاده شده باشد ، به نظر می رسد که از آنها اجتناب می کنید.

امری طبیعی است. این باعث نمی شود شما “کمتر” شوید ، این بدان معناست که شما با زندگی افرادی که خانواده می دانید ارتباط نزدیک نخواهید داشت. خانواده ، دوباره ، می تواند بسیاری از موارد مختلف باشد.

نکته اصلی این است که یک رابطه نزدیک و سطح حمایت سالم داشته باشید.

شماره مشاوره خانواده آنلاین

تعارضات خانوادگی اساساً فعالیت یا درگیری غیرمستقیم بین اعضای خانواده است. درگیری می تواند زمانی ایجاد شود که اعضای خانواده در موضوعات یا ایده های مختلف مربوط به یک موضوع اختلاف نظر داشته باشند.

این درگیری ها می تواند شامل ترکیبات مختلفی از اعضای خانواده باشد – بین همسر / والدین ، ​​والدین و فرزندان یا خواهر و برادرها. به دلیل ماهیت روابط خانوادگی ، آنها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند.

آنها می توانند متناقض ، کلامی ، احساسی ، جنسی یا مالی باشند. بعضی اوقات این درگیری ها به این دلیل بوجود می آیند که اعضای خانواده از یکدیگر سو تفاهم می کنند و یا در مورد اوضاع اشتباه تصمیم می گیرند. تعارضاتی که به طور مسالمت آمیز و کاملاً حل نشده باشد ، می تواند منجر به اختلاف و کینه شود.

گاهی اوقات درگیری یا اختلاف نظر در خانه یا خانواده معمول است و بخشی از زندگی خانوادگی روزمره است.

با این حال ، هنگامی که تغییر ادامه یابد و یا برای مدت طولانی حل نشده باقی بماند ، می تواند استرس ، تنش و آسیب زیادی به رابطه وارد کند. برخی از افراد کنترل احساسات خود را دشوار می دانند و می توانند آگاهانه یا ناخودآگاه باعث جنگ ، ضربه و حتی خشونت شوند.

مرکز مشاوره خانواده اینترنتی شبانه روزی

ارتباط خوب راهی خوب و برای کاهش و مدیریت تعارضات در خانواده است. اعضای خانواده می توانند نارضایتی و نارضایتی خود را به روشی بالغ و محکم بیان کرده و تصمیمات مسالمت آمیز بگیرند.

برخی از عناصر انتقال یا تغییر در کل خانواده می تواند منجر به درگیری شود و برخی دیگر می توانند.

یادگیری زندگی مشترک به عنوان یک شریک جدید و انطباق با واقعیت جدید مرتبط با آن.
تولد کودک یا تولد فرزندان دیگر.
کودک به مدرسه می رود
کودکی که در نوجوانی بزرگ می شود
جوانان
هر یک از این مراحل می تواند منجر به سطوح مختلف ، اضطراب و درگیری های بالقوه شود.

تغییر در وضعیت خانواده ، وضعیت یا شرایط نیز بر خانواده تأثیر می گذارد و درگیری خانوادگی نقش دارد یا در آن سهیم است. برخی از این وقایع عبارتند از:

طلاق یا طلاق
تغییراتی در خانه ، شهر یا کشور محل اقامت شما
تغییر در وضعیت اقتصادی
سفر به محل کار و بازگشت
بازدید منظم از مناطق.
همه خانواده ها هر از چندگاهی دست و پنجه نرم می کنند ، اما اگر خانواده شما احساس ناراحتی می کنند ، زمان آن رسیده است که به یک درمانگر مراجعه کنید. گاهی اوقات در روابط زناشویی عدم تعادل عاطفی یا قدرت وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره