صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره خانواده رایگان در رامسر

مشاوره خانواده رایگان در رامسر

مشاوره خانواده رایگان در رامسر و مشاوره کودک تلفنی در رامسر و مشاوره ازدواج رایگان در رامسر که توسط گروه مشاوران مالیم انجام می شود شما می توانید از طریق تلفن ثابت با ما تماس بگیرید.

من شرح پنج خاطره ای را دارم که دوست دارم درباره آنها فکر کنم. در آنجا بودا سارع پنج خاطره برای محسن خود تعریف می کند.

او یک روز صبح جمع شد و گفت: “من هر روز ، قبل از این که بلند شوی ، می خواهم این پنج نفر را به یاد بیاوری:

مشاوره خانواده رایگان در رامسر تلفنی

“من ممکن است بیمار باشم و هیچ کاری از عهده من بر نمی آید.

من پیر می شوم و هیچ چیز نمی توانم تغییر دهم.

من تمایل دارم بمیرم همه موجودات زنده می میرند.

“هر کسی را که دوست دارم ، همه چیزهایی که برای من مهم است ، از جمله من ، می توانند تغییر دهند.

من فقط ثمره زایمانم را دارم. (1)

خاخام با ناباوری به او نگاه کرد و گفت: “تو بازی می کنی؟ واقعاً ناامیدکننده است. چرا می خواهیم این روز را اینگونه آغاز کنیم؟

بودا سارع پاسخ داد ، “زیرا همه این اتفاق خواهد افتاد. تشخیص اینکه هر روز نیازهای آنها به شما یادآوری می شود شما را از نظر روحی و روانی برای زندگی آماده می کند. هنگام بروز مشکلات تعجب نخواهید کرد.

مشاوره خانواده در رامسر آنلاین

هنوز باید با آن روبرو شوید ، اما شوک و عصبانیتی که می تواند ناشی از رد واقعیت باشد ، وجود ندارد.

“دانستن اینکه اینها حقیقت جهان هستند ، شما را به تنهایی ناراضی نمی کند. “

قرن 21 ام
ما در یک فرهنگ خصمانه و شلوغ زندگی می کنیم. ما گرسنگی ، بی خانمانی و بدبختی را رد می کنیم. بنابراین ، به طور طبیعی ، ما بدن قدیمی خود را رد می کنیم.

در کوتاه مدت ، این ممکن است مفید به نظر برسد ، زیرا به ما امکان می دهد داستان های تخیلی را پرورش دهیم که به آغاز نهایی منجر نشوند. اما برای ما

فکر می کنم کنار آمدن با خرد کردن روزانه راحت تر از این است که وقتی فهمیدید پیر شده اید ناگهان از دست بدهید ، با این حال ، شما فقط دو گزینه دارید: پیر شدن یا مردن.

انکار جواب نمی دهد
امتناع برای همیشه سخت است. سرانجام کبوترها برای پرستش به خانه های خود برمی گردند پس چه؟ سپس شوک حتی بیشتر می شود.

مشاوره کودک در رامسر

پیر شدن در فرهنگ تصمیم گیری آسان نیست. بزرگترین تعارفی که می توانید به یک بزرگسال انجام دهید جوان به نظر رسیدن است.

3 راه برای گرفتن لوگای آزادی تأیید
انسانیت آسان نیست. پیری آسان نیست. بدن با افزایش سن سالم نیست. یک زوال طبیعی وجود دارد. زندگی همینه. بله ، این یک چالش است. اما امتناع وی چالش را برطرف نمی کند.

در واقع این وظیفه سیزیف است که به مرور زمان از آن جلوگیری کند. سرانجام ، شر و مرگ وجود دارد. چرا متفاوت نیست؟ چرا همه مجوزهای عمومی را که همراه با پیری است به خودتان نمی دهید؟

چه چیزی می تواند باشد – شادی آهسته؟ اضطراب کمتر از آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند؟ لذت انتخاب کاری که می خواهید در روز انجام دهید؟ سرگرم کننده تر از ساختن؟

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان

  1. شرکت کنید
    من از شما چیزی نمی دانم ، اما دوست ندارم این سنگ را که تا زمان مرگ جوان به نظر می رسد بخوانم. می خواهید چه چیزی را به یاد بیاورید؟

با اجازه دادن به خود که در هر لحظه از زندگی خود کاملاً حضور داشته باشید ، با چیزی کاملاً جدید زندگی می کنید ، حتی اگر به طور طبیعی قدیمی باشد. این فرصت را برای شما ایجاد می کند ، نوعی تحول در خود را ایجاد ، کاوش کنید و جشن بگیرید.

  1. مراقب باشید
    در حقیقت ، پیری می تواند در تمام سطوح: از نظر جسمی ، عاطفی ، اجتماعی ، اجتماعی ، شغلی ، مالی و معنوی تغییر بزرگی در ذهن شما ایجاد کند. جوانان و افراد میانسال چالش ها و شادی هایی را تجربه کرده اند. سایه ها و لذت های مختلف پیری وجود دارد.

مشاوره حی مشکلات خانوادگی در رامسر

  1. با اجازه دادن به آنها جادوی خود را انجام دهید ، می توانید خود را به مکانی باز کنید که می توانید نوع دیگری باشید. این یک فعالیت بزرگ در جامعه است که جوانان و ظاهر را تشویق می کند ، اما می توان آن را انجام داد.
  2. خودتان باشید
    “تو هستی” یک طرح تی شرت مناسب برای همه سنین است. اینکه بخواهید همان چیزی باشید که سالها پیش بودید می تواند ناامید کننده باشد ، حتی ناامید کننده باشد و هر تجربه جدیدی از جمله پیری به شما اجازه نمی دهد اتفاقات رخ داده را کاملاً بپذیرید.

بزرگترین هدیه ای را که می توانید بدهید: خودتان را مثل الان دوست داشته باشید. اگر غیرممکن به نظر می رسد ، نه تنها آن را بپذیرید ، بلکه با یادگیری درس های مختلف و تجربیات زندگی به خود اطمینان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره