صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده رایگان در شفت

مشاوره خانواده رایگان در شفت

مشاوره خانواده رایگان در شفت تلفنی و مشاوره کودک تلفنی و مشاوره قبل از ازدواج در شفت که با تلفن ثابت به عنوان مشاور ازدواج ، اغلب از افراد می شنوم که می گویند عاشق شریک زندگی خود نیستند.

آنها فکر می کنند واقعاً عاشق شده اند. اما آنچه اغلب اتفاق می افتد این بود که آنها مشکلات بزرگ و کوچک روابط خود را حل نمی کردند و سپس نمی توانستند مشکلات را حل کنند. اینجاست که کینه شروع به رشد می کند. و انتقام برای رابطه ما کاملاً سمی است.

ما باید بتوانیم مسائل مربوط به رابطه را مطرح کنیم که نه تنها ما را دوست دارد و دوست دارد ، بلکه نگرانی های عدم زندگی با صداقت شخصی را نیز برطرف می کند.

مشاوره خانواده رایگان در شفت
مشاوره خانواده رایگان در شفت

این در دست ماست که بتوانیم مشکلات را حل کنیم ، آنها را نادیده نگیریم و امیدوار باشیم که آنها به طرز شگفت انگیزی ناپدید شوند. ما به شریکی نیاز داریم که مایل باشد به حرف ما گوش دهد و مشکلات را با ما حل کند.

مشاوره خانواده رایگان در شفت تلفنی

اگر با شخصی که با شما نیست رابطه برقرار می کنید و با شما در مورد مواردی که باید تغییر داده شوند ، بخشیده شوند یا در مورد آنها بحث شود به توافق برسید ، باید در این رابطه تجدید نظر کنید.

از نظر ذهنی برای شما ایمن نیست که دغدغه های مهمی را مطرح کنید و با کینه ای روبرو خواهید شد که هنوز می تواند رابطه طولانی مدت شما را مسموم کند.

اکثر ما دوست نداریم مشکلات ایجاد کنیم زیرا ما درگیری نمی خواهیم. اما در صورت عدم وجود تعارض ، ما می توانیم در کوتاه مدت سود ببریم ، نه تنها به این دلیل که به طور تصادفی در رابطه خود احساس گناه می کنیم ،

بلکه به این دلیل که شریک زندگی ما احساس غریبه نمی کند ، زیرا ما افکار و احساسات خود را آشکارا به اشتراک نمی گذاریم. ما عصبانیت را جمع می کنیم زیرا مورد استثمار و بی تفاوت هستیم.

آدرس مرکز مشاور خانواده شفت

بنابراین در پایان روز ، شما واقعاً باید بدانید که اگر از مطرح کردن مسائل مربوط به رابطه خود با شریک خود غافل شوید و وانمود کنید که رابطه ای بدون تعارض دارید ، این مسائل از بین نمی روند.

در عوض ، آنها به زیر زمین رفته و شروع به آلوده کردن پایه هایی می کنند که رابطه شما به آن وابسته است. به زودی عصبانی بین شما و شریک زندگی شما ایجاد می شود.

در این مدت ، اگر مشکلی که به راحتی قابل حل است ، مطرح ، مورد بحث ، پذیرش و درمان قرار گیرد ، اکنون به رابطه شما و احساسات عشق و مراقبت شما نسبت به شریک زندگی شما آسیب می رساند.

تلفن مشاوره خانواده رایگان در شفت

رابطه شما با خود و یکپارچگی شخصی شما نیز خراب می شود زیرا به خودتان اعتماد ندارید که مسائلی را که برای شما مهم است حل کنید.

شما حتی ممکن است احساس قدرت نکنید که مسائل را مطرح کنید ، و این همان کاری است که می توانید انجام دهید اگر روابط شما واقعاً کار کند.

بله ، مسائل مربوط به سفر می تواند دلهره آور باشد. اجازه دادن به شریک زندگی خود درباره آنچه با آن مشکل دارید صحبت کند می تواند نگران کننده باشد ، به خصوص اگر رفتار آنها به شما مربوط باشد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی در شفت

اما اگر بخواهیم روابط سالم و بالغی داشته باشیم ، باید نگرانی هایی را در مورد مسائل خفیفی كه قابل حل است مطرح كنیم ، نه اینكه منتظر بمانیم تا یك روز از خواب بیدار شوید و بفهمید كه دوست ندارید. حتی شریک زندگی شما. بحث از دست دادن عشق نیست ، افزایش و درک خشم است.

اگر متوجه شدید که نمی توانید مشکلات را به تنهایی حل کنید ، یا اگر سعی می کنید و شریک زندگی شما به شما گوش نمی دهد ، به دنبال یک درمانگر مجاز ازدواج و خانواده باشید که می تواند در مشاوره ازدواج به شما کمک کند:

مشکلات روابط خود را عملی کنید
آنها را با شریک خود آموزش دهید
درباره راه حل هایی که برای هر دوی شما مناسب است بحث کنید
مجدداً ، اگر شریک زندگی شما در این کار مهم دخیل نیست .

یک مشاور ازدواج می تواند به شما کمک کند بفهمید که مهم است که بر اساس یکپارچگی شخصی خود زندگی کنید و ممکن است زمان ترک رابطه فرا رسیده باشد.

شماره مشاور قبل از ازدواج

دفعه بعد ، وقتی فکر می کنید ، “من نمی توانم شریک زندگی ام را دوست داشته باشم” ، از خود بپرسید ، “آیا اجازه می دهید رابطه شما انتقام بگیرد؟

اگر هیچ گونه خشمی نسبت به شریک زندگی خود احساس نمی کنید ، می توانید واقعاً عاشق شوید و ادامه دهید ، اما این دو چیز متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره