صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره خانواده رایگان فومن

مشاوره خانواده رایگان فومن

مشاوره خانواده رایگان فومن تلفنی که برای حل مشکلات خانوادگی تلفنی در شهر فومن شما می توانید از طریق تلفن ثابت برای درییافت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده و مشاوره گودک در شهر رشت و فومن با ما تماس بگیرید .

اعضا خانواده شما هر روز دعوا می کنند یا کسی با هم صحبت نمی کند ، خانواده درمانی می تواند به شما کمک کند.

چالش اصلی خانواده درمانی این است که همه در یک زمان کنار هم باشند. با این حال ، با مشاوره آنلاین خانواده درمانی ، همه شما می توانید در مکان های مختلفی حضور داشته باشید و همچنان با یکدیگر و به طور همزمان با یک درمانگر ارتباط برقرار کنید.

در حقیقت ، اثبات شده است که خانواده درمانی آنلاین از خانواده درمانی حضوری است.

مشاوره خانواده رایگان فومن تلفنی

طبق گفته انجمن بین المللی مشاوران ازدواج و خانواده ، 57 درصد از خانواده هایی که از روش درمانی آنلاین استفاده می کردند.

در مقایسه با 42 درصد از کسانی که مشاوره حضوری سنتی داشتند ، موفق بودند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چرا این نوع درمان ممکن است برای شما و خانواده شما باشد.

مشاوره خانواده رایگان فومن
مشاوره خانواده رایگان فومن

مزایای مشاوره آنلاین خانواده درمانی

اگر شما و خانواده در حال حاضر در روابط خود با مشکل روبرو هستید ، حتی تلاش برای ترتیب دادن جلسات درمانی ممکن است یک چالش غیرقابل حل باشد.

اعضای خانواده در سنین مختلف و مراحل مختلف زندگی ممکن است در تلاش برای یافتن یک برنامه درمانی مناسب برای همه ، ناامیدی بیشتری از یکدیگر احساس کنند ، چه رسد به مکان فیزیکی.

بهترین مرکز مشاوره خانواده شهر فومن

بعلاوه ، اگر یکی از اعضای یک خانواده با یک مسئله بهداشت روانی مانند اضطراب اجتماعی یا اختلال شخصیت مرزی روبرو باشد ، ممکن است اقدام به درمان حضوری چالش برانگیزتر باشد و باعث پریشانی اضافی شود.

درمان آنلاین رزرو قرارها را برای همه آسان تر و انعطاف پذیر می کند. دیگر نیازی نیست که برنامه خود را برای قرار ملاقات در یک زمان که احتمالاً برای بیشتر خانواده شما کارساز نیست ، تنظیم مجدد کنید.

همچنین می توانید رانندگی در یک اداره در سطح شهر را فراموش کنید.

گفتگوی ویدئویی و کنفرانس به شما و اعضای خانواده تان امکان می دهد تا راحت تر و برابر تر شرکت کنند و مکالمه می تواند حتی اعضای خانواده را که از نظر جغرافیایی فاصله دارند ، گسترش دهد.

بعلاوه ، شما از مکانی صحبت خواهید کرد که احتمالاً احساس راحتی می کنید ، به خصوص اگر از خانه تماس بگیرید.

خانواده درمانی چه مواردی را درمان می کند؟

مشاوره حل مشکلات خانوادگی رایگان فومن

خانواده درمانی آنلاین می تواند هر نوع مشکل یا نگرانی در خانواده شما را برطرف کند. برخی از رایج ترین ها عبارتند از:

ارتباطات: به ویژه برای خانواده هایی که اعضای نوجوان دارند یا اختلافات سیاسی گسترده ای دارند ، گفتگوهای اختلاف بین نسل و دیدگاه های متفاوت می تواند از طریق سازنده دشوار باشد.

درمان آنلاین با داشتن یک متخصص برای تعدیل و هدایت مکالمه می تواند به همه فرصتی برای احساس شنیدن بدهد.

مصرف مواد: در کنار تأثیرات جسمی و روحی که مصرف مواد مخدر بر روی فرد می گذارد ، اعضای خانواده و سایر عزیزانشان می توانند در نتیجه الکل یا اختلال در مصرف مواد دچار پریشانی شوند.

درمان آنلاین می تواند فضا را برای بسته بندی این مسائل فراهم کند و همچنین فرصت هایی برای مداخله مراقبتی فراهم کند.

اما همچنین می تواند احساس غم و اندوه ، کینه یا حسادت را برانگیزد ، زیرا خواهرزاده ها و ناپدری ها یاد می گیرند زندگی خود را با هم تلفیق کنند.

مرکز مشاوره روانشناسی خانواده رایگان آنلاین

گفتگو در مورد این مسائل ، به صورت فعال یا پاسخگو ، می تواند کمک کند.
سواستفاده از هر نوع: چه احساسی ، چه غفلتی ، مالی یا جسمی ، باید قبل از شروع حرکت طرفین ، در معرض دید و رسیدگی کامل قرار گیرد.

یک متخصص بهداشت روان مجاز می تواند در جهت دهی به این مکالمات در یک فضای امن تفاوت ایجاد کند و درمان آنلاین فاصله ای را که ممکن است لازم باشد فراهم می کند.

یک درمانگر همچنین می تواند از گیرنده / سو استفاده ها پشتیبانی فردی داشته باشد و برای ایمنی و سلامتی آینده دوره های کاری را توصیه کند.

حوادث آسیب زای مانند مرگ یا طلاق: هر نوع از دست دادن یک خانواده توسط همه اعضای آن به طرق مختلف احساس می شود.

درمان آنلاین می تواند به هر فرد فضا را بدهد تا به شیوه خود غمگین شود ، در عین حال به خانواده کمک می کند تا به عنوان یک تیم دلسوز و دلسوز به جلو حرکت کنند.

مشاوره درمان مشکلات خانوادگی در رشت

مسائل رفتاری: برخی از کودکان و نوجوانان برای جابجایی در مسائل رفتاری – در خانه ، مدرسه و / یا در سایر محیط ها – به حمایت اضافی نیاز دارند .

خیانت: اگر یکی از شرکا به هر معنا به طرف دیگر خیانت نمی کند (امور جنسی یا عاطفی ، عدم صداقت مالی و غیره) ، در این صورت قبل از اینکه رابطه برقرار شود یا به پایان برسد ، اعتماد باید اصلاح شود.

یک درمانگر آنلاین می تواند از طریق بحث و گفتگوهای لازم از هر طرف پشتیبانی کند ، حتی اگر یک یا هر دو شریک زندگی دیگر در یک مکان راحت نباشند.
چه روش های مشاوره ای را می توان بصورت آنلاین انجام داد؟

تکنیک هایی که برای مشاوره های حضوری سنتی کار می کنند نیز می توانند با موفقیت برابر از طریق اینترنت استفاده شوند.

علاوه بر این ، مشاوران آنلاین معمولاً از طریق پیام کوتاه ، گفتگوی آنلاین ، تماس تلفنی و ویدئویی و محتوای تعاملی در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره