صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره خانواده رایگان ملکان

مشاوره خانواده رایگان ملکان

مشاوره خانواده رایگان ملکان تلفنی که مشاوره کودک تلفنی در ملکان و میاندوآب که مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی و آنلاین می باشد که از طریق تلفن ثابت انجام می شود.

آنچه از مشارکت با سازمان خانواده انتظار می رود
در موسسه خانواده ، ما با هزاران خانواده با پیشینه و زندگی متفاوت رفتار کرده ایم. ما در هر مرحله از رشد ، از کودکی تا بزرگسالی ، با انواع مشکلات رفتاری ، شناختی و احساسی رفتار می کنیم.

مشاوره خانواده رایگان ملکان

تحقیق و تمرکز خانواده درک هر مرحله از فرآیند درمان مشترک. روند ما با ایجاد یک برنامه درمانی مناسب و اهداف برای خانواده شما آغاز می شود.

مشاوره خانواده رایگان ملکان تلفنی

در صورت نیاز ، ما با سایر برنامه های سازمان خانواده ، مانند برنامه آموزش موقت ، برای ارائه مراقبت جامع و فراگیر همکاری می کنیم.

مشاوره بهترین راه حل برای درمان مشکلات خانوادگی می باشد.این رویکرد منحصر به فرد ، که به عنوان پزشکی خانواده قرن نیز شناخته می شود .

دارای سابقه طولانی و آزمایش پزشکی خانواده است. این شامل دو یا چند نسل از یک خانواده است که برای حل مشکلات فعلی یا گذشته تلاش می کنند.

همه مراجعین ما درمان اولیه خانواده را دریافت نمی کنند ، اما در صورت نیاز می توانند به درمانگر مراجعه کنند یا از وی استفاده کنند. به عنوان مثال تجارت.

شاید شما هم دچار خیانت شوهران به خود شده باشید که ما بهترین راه حل های موجود را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید کانون زندگی را دوباره مثل روز اول کنید.

مرکز مشاور خانواده ملکان آنلاین

بزرگسالان و والدین آنها معمولاً در درمان شرکت می کنند ، اما پدربزرگ و مادربزرگ در صورت نیاز می توانند در جلسات کار کنند. در کوتاه مدت ، کار به دلیل مشکلات جغرافیایی اغلب تشدید می شود.

مراجعه کنندگان بزرگسال اغلب تصور می کنند که والدینشان نسبت به درمان مدارا می کنند ، اما اغلب والدین علاقه مند هستند. اگر در رابطه خود با یکی دیگر از اعضای خانواده چیزی را احساس کنید ، اعضای خانواده احساس می کنند که چیزی اشتباه است.

درمانگران ما تلاش می کنند تا به کودکان بزرگتر کمک کنند والدین خود را شخصیتی بدانند و چالش های والدین را در نسل و رشد شخصی خود ببینند.

این روش معمولاً کوتاه و انسانی است زیرا درمانگران ما به التیام نسل جدیدی از زخم ها کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره