صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده چه کمکی میکند

مشاوره خانواده چه کمکی میکند

مشاوره خانواده چه کمکی میکند

مشاوره خانواده چه کمکی میکند :مشاوره به معنی حل مستقیم مشکلات به وسیله فرد دیگر نیست بلکه مشاوره به معنی اطلاعات گرفتن از یک فرد مطلع است به طوری که فرد عادی (مراجعه کننده) از یک فرد متخصص (مشاور) اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت می کند و به وسیله این اطلاعات مشکلات خود را حل می کند. امروزه مشاوره در ابعاد و زمینه های گوناگونی انجام می شود و یکی از کلیدی ترین شغل های جامعه به حساب می آید. اما مهم ترین نوع مشاوره، مشاوره روانشناسی است. زیرا این مشاوره ها در بین مردم رایج تر است و درواقع مردم عادی بیشتر از این نوع مشاوره بهره می گیریند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

اهمیت خانواده

خانواده از مهم ترین نهاد های جامعه به حساب می آید و در دین برای پایدار نگه داشتن این نهاد توصیه های زیادی وجود دارد. خانواده به قدری در دین اهمیت دارد امام علی (ع) به یکی از مریدانش گفته است که مبادا در زندگی خود از طلاق سخن بگویی و همواره به افراد خود پایدار نگه داشتن این کانون مهم را توصیه می کرد. خانواده هسته اصلی و مغز جامعه به حساب می آید و اتفاقات فرهنگی و شخصیتی که برای خانواده و اعضای خانواده رخ می دهد تاثیر زیادی بر جامعه دارد .

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده یکی از زیر شاخه های مشاوره روانشناسی و روان درمانی است و برای جامعه خیلی مهم و مفید است. هدف مشاوره خانواده بهتر کردن روابط خانواده ها و بهبود کیفیت خانواده و کانون خانواده است تا وسیله رشد و بالندگی افراد خانواده و در نتیجه افراد جامعه ایجاد شود. امروزه به دلیل پیچیده تر شدن زندگی و مشکلات آن همواره افراد خانواده و خانواده ها در فشار و استرس زیادی قرار دارند مشاور خانواده کمک می کند تا بتوانیم خانواده خود را با این شرایط وفق دهیم و از فشار استرس و مشکلات زندگی بر خانواده بکاهیم.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909 تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشوربدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره