صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانوده در فیروزکوه

مشاوره خانوده در فیروزکوه

مشاوره خانوده در فیروزکوه

مشاور خانوده در فیروزکوه : چند روش های بالا بردن اعتماد به نفس

در هر خانواده مشکلات متعددی وجود دارد بعضی از مشکلات ممکن است به دلیل نداشتن اعتماد به نفس به وجود بیاید. در ادامه شما را با با راه های بالا یردن اعتماد به نفس آشنا می کنیم.

زمانی که شما لباسی خوب و مناسب بپوشید مردم نسب به شما نگاهی های دیگری دارند و فقط نه تنها با لباس مناسب بلکه  باید برای بالا بردن اعتماد به نفس سر و صورت مرتب زیبا و تمیز داشته باشید. ولی تصور نکنید که باید پول زیادی برای لباس خود خرج کنید فقط کافی است شما لباس های مرتب و اراسته بپوشید. و نباید فکرکنید که که سر و وضع بدی دارید و باید خودتان هم تیپ و ظاهر خودتان را بپسندید.

شیوه راه رفتن و ایستادن

اگر شما حالت سستی و بی حالی دارید و با شانه های افتاده حرکت می کنی و شل حرف می زنید و به خود اصلا علاقه ای نشان نمی دهید. همین ممکن است طرف مقابل هم به حرف های شما علاقه نشان ندهد. شما باید در هنگام حرف زدن صاف بایستید و سر خود را بالا بگرید وبا فرد مقابل تان ارتباط چشمی داشته باشید.اگر این رفتار ها را با کمی تمرین در خود ایجاد کنید می توانید در هنگام حرف زدن احساس های مثبتی را در مردم ایجاد کنید و این به شما هم حس خوبی می دهد.

مشاوره خانوده تلفنی در فیروزکوه

شما عزیزان می توانید برای دریافت  مشاوره خانواده تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

همیشه سعی داشته باشید جلو باشید

اکثر افراد ترجیح می دهند در صف هاو جلسات عقب باشند برای این که این افراد از در معرض دید بودن ترس و وحشت دارند و اعتماد به نفس پایینی در خود دارند. اگر شما خود را جلو قرار دهید نشان می دهید که اعتماد به نفس بالا ای دارید و فردی قابل اعتماد هستید.

صحبت کردن با صدای رسا و بلند

کسانی که از بلند حرف زدن در جمع ترس و وحشت دارند باید بدانند که این نشانه اعتماد به نفس کم می باشد و سریع باید این مشکل خود را بر طرف کنند. باید سعی کنند در جمع کم کم صدای خود را بلند کنند تا زمانی که اعتماد به نفس ان ها بالا برود تا دیگر بتوانند حرف های خود را بلند و رسا تلفظ کنند و اگر شما این توانایی را در خود ایجاد کنید ممکن است چون می توانید حرف خود را به گوش مردم برسانید برای شما اهمیت بسیار زیادی قائل شوند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره