صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره روانشناسی در کرمانشاه رایگان

مشاوره روانشناسی در کرمانشاه رایگان

مشاوره روانشناسی در کرمانشاه رایگان زمان مناسب برای درمان اعتیاد چه زمانی است؟ حقیقت این است که هر زمانی که به کمک نیاز داشتید زمان خوبی برای رفتن به توانبخشی است.

در حال حاضر، با دستورات ماندن در خانه در سراسر کشور به دلیل همه‌گیری کووید-19، این زمان بسیار خوبی برای کمک گرفتن در یک برنامه درمان اعتیاد خانگی است. در اینجا هفت دلیل وجود دارد.

منابع جامعه محدود است. برنامه های حمایت از جامعه، مانند گروه های 12 مرحله ای، به صورت آنلاین یا موقتاً بسته شده اند.

بسیاری از گروه ها به دلیل اختلال در جلسات مجبور به استفاده از رمز عبور برای محافظت از جلسات مجازی خود شده اند. این موضوع دسترسی به جلسات آنلاین را برای شرکت کنندگان جدید دشوارتر کرده است.

اگر گذرواژه‌ای برای یک جلسه مجازی دریافت کنید، برای کسانی که تازه بازیابی می‌شوند، می‌توان به راحتی در جلسات آنلاین پنهان شد.

منظم گروه لزوماً به سراغ کسی نمی‌روند که دوربینش را روشن نمی‌کند یا درباره جدید بودن صحبت نمی‌کند، همانطور که در یک محیط رو در رو صحبت می‌کنند.

همچنین یافتن کسی که به خانه شما بیاید تا به شما کمک کند از شر مخفیانه خود خلاص شوید، اگر نگوییم غیرممکن، دشوار است. پشتیبانی کامل گروه های بازیابی جامعه در حال حاضر در دسترس نیست.

مشاوره روانشناسی در کرمانشاه رایگان 24 ساعته

موارد مصرف بیش از حد ممکن است پشتیبانی دریافت نکنند. خدمات اورژانس پزشکی (EMS) در بسیاری از مناطق به حد نهایی رسیده است. اگر فردی بیش از حد دوز مصرف کند، ممکن است EMS به موقع نرسد تا نالوکسان، داروی معکوس کننده بیش از حد، را با موفقیت تحویل دهد.

حتی اگر امدادگران بتوانند فردی را به اورژانس برسانند، هیچ تضمینی وجود ندارد که پزشکان اورژانس بتوانند فوراً به او مراجعه کنند. همچنین احتمال زیادی برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 در اتاق اورژانس وجود دارد.

در حال حاضر نمی‌توانیم به خدمات اضطراری در مناطقی که به شدت تحت تأثیر کووید-19 قرار گرفته‌اند، برای حمایت از فوریت‌های اعتیاد وابسته باشیم.

عود در حال وقوع است. در سراسر کشور، گزارش‌هایی مبنی بر افزایش نرخ عود در میان افرادی که پاک و هوشیار بوده‌اند، وجود دارد.

استرس ناشی از بیماری همه گیر،مشاوره خانواده تلفنی رایگان از دست دادن کار، ناتوانی در دریافت حمایت لازم برای حفظ بهبودی، انزوای اجتماعی – همه اینها عواملی هستند که در عود بیماری موثر هستند.

اگرچه در حال حاضر هیچ مطالعه‌ای درباره میزان عود در طول همه‌گیری کووید-19 وجود ندارد، گزارش‌های حکایتی نشان می‌دهند که دلیلی برای نگرانی وجود دارد که کسانی که عود می‌کنند، حمایتی را که معمولاً دریافت می‌کنند دریافت نمی‌کنند.

بهترین مشاوره روانشناسی در کرمانشاه رایگان

برنامه های فشرده سرپایی خدمات را در برخی مناطق محدود می کند.

اگرچه درمان سلامت روان یک خدمات عمومی ضروری است، برنامه‌های سرپایی در برخی مناطق با قطع برنامه‌های جانبی که به ارائه‌دهندگان برون‌سپاری متکی است، خدمات را محدود می‌کنند.

این کار برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض COVID-19 انجام می شود.

برنامه های مسکونی ممکن است دارای فضا باشند. به دلیل ترس از انتقال بیماری، برخی از برنامه های درمانی مسکونی که اغلب دارای لیست انتظار هستند، اکنون ممکن است فضایی در دسترس داشته باشند.

درمانی برای غربالگری ساکنان جدید و حفظ محیط های سالم برای مراجعین و کارکنان بسیار تلاش می کنند.

توانید از این فرصت ها استفاده کنید.

خدمات از راه دور در حال گسترش است. به منظور محدود کردن امکان انتشار COVID-19، مراکز درمانی اغلب از خدمات تله‌سرویس گسترده استفاده می‌کنند.

مشاور خانواده آنلاین کرمانشاه

چنین خدماتی به مشتریان این امکان را می دهد که در مرکز درمانی بمانند، اما همچنان خدمات متنوع و باکیفیتی را که انتظار داشتند، دریافت کنند.

موسیقی، مدیتیشن و نفس کشیدن تنها تعدادی از برنامه هایی هستند که به صورت مجازی اجرا می شوند و تاثیرات مثبتی دارند.

هیچ شرمی در جستجوی کمک وجود ندارد. چه در گذشته پاک بوده اید و عود کرده اید یا برای اولین بار به دنبال درمان اعتیاد هستید، افرادی هستند که منتظر کمک شما هستند.

درمان اعتیاد یک فعالیت حیاتی برای سلامت روان است. شما یا عزیزتان شایسته حمایت و فرصتی برای بهبودی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره