صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره روانشناسی مشکلات خانوادگی

مشاوره روانشناسی مشکلات خانوادگی

مشاوره روانشناسی مشکلات خانوادگی و مشاوره خانوادگی تلفنی و مشاوره خانواده در گروه مشاوره مالیم که اولین سامانه مشاوره ای کشور می باشد.

شما به دنبال یک پزشک یا درمانگر هستید که برای بهبود نیاز به کمک حرفه ای دارد. بسیاری از افراد افسرده تیم هایی برای کار دارند.

اینها شامل پزشکان عمومی ، روانشناسان یا درمانگران و روانشناسان یا روانپزشکان است.

اما به دست آوردن افراد مناسب تکان دهنده است. اینها برخی از سوالات متداول در مورد یافتن پزشک ، روانشناس یا درمانگر است.

بعد از این سوال ، لیستی از نکات برای تهیه اولین رزرو شما وجود دارد. چه نوع متخصصی را باید ملاقات کنم؟ افراد افسرده اغلب متخصص پیدا می کنند.

شما می توانید به پزشکان و پرستاران و همچنین سایر پزشکان MD مراجعه کنید. قانون برابری سلامت و اعتیاد در سال 2008 ایجاب می کند که برنامه های بیمه درمانی خدمات پزشکی متفاوتی را نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات پزشکی یا بهداشتی پوشش ندهند.

از داروهای دیگر. مراقبت های مقرون به صرفه و مراقبت های مقرون به صرفه حمایت فدرال از افراد کم درآمد برای دریافت بیمه درمانی را فراهم می کند.

برخی از متخصصان و مراکز بهداشتی بسته به درآمدشان چندین سطح را ارائه می دهند. چرا نمی توانم مستقیماً به پزشک مراجعه کنم؟

مشاوره روانشناسی مشکلات خانوادگی تلفنی

پزشک مراقبت های اولیه شما ممکن است داروهای ضد افسردگی تجویز کند ، اما اغلب پزشکان خانواده در تجویز داروهایی برای درمان بیماری های روانی تخصص ندارند.

بنابراین ، اگر داروی ضد افسردگی اول یا دوم کمکی نکرد ، ممکن است پزشک شما به دنبال یک روانپزشک باشد که بتواند درمان بهتری برای شما ایجاد کند.

پزشکان مراقبت های اولیه نیز برای استفاده از روان درمانی آموزش دیده اند. بنابراین به فکر یافتن یک مشاوره خانواده تلفنی ، مددکار اجتماعی یا روانپزشک برای شفای شما بودید.

روانپزشک پزشکی است که می تواند داروهای ضد افسردگی و سایر داروها را تجویز کند و گاهی تجویز کند. اینها اغلب گرانتر از MD-MD هستند ، اما چگونه می توانم یک پزشک یا روانپزشک پیدا کنم؟

از یک پزشک عادی مشاوره بگیرید. همچنین می توانید با سازمانی تماس بگیرید که می تواند متخصصان منطقه شما را ارائه دهد ، مانند اتحاد ملی روانشناسی .

به یاد داشته باشید که همه می توانند خود را “درمانگر” بنامند. پزشک شما باید یک روانپزشک ، روانشناس ، مددکار اجتماعی ، روانپزشک یا مشاور باشد. دنبال چه چیزی بگردم؟

درمانگران و روانپزشکان از روش های مختلفی استفاده می کنند. برخی از آنها اکنون در اینجا به موضوعات عملی متمرکز شده اند. بیشتر به دنبال حوادث افسرده گذشته می روم.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی ازدواج

انواع مختلفی از درمان های روانشناختی وجود دارد که ثابت شده است در افسردگی م است ، از جمله روان درمانی درمانی شناختی و بین فردی. بسیاری از پزشکان از ترکیبی از روشها استفاده می کنند.

هنگامی که شروع به صحبت با یک پزشک یا روانپزشک واجد شرایط می کنید ، از دیدگاه وی بخواهید که آیا به شما و شرایط شما کمک می کند یا خیر.

اگر چنین نیست ، به دنبال چیز دیگری باشید. اگر آن شخص را سرکوب نکنید ، چند دارو به شما کمک نمی کند. همچنین می توانید یک متخصص در مورد مشکل خود پیدا کنید.

به عنوان مثال ، اگر به دلیل مصرف مواد مخدر یا الکل مشکل دارید ، یک پزشک یا پرستار پیدا کنید که در زمینه درمان افراد معتاد تخصص داشته باشد. اگر دارو کمکی نکند چه؟

هنگامی که با پزشک و پزشک خود هستید ، باید به شما فرصت داده شود تا دارو را کنترل کنید. تعمیرات اغلب ماه ها است.

در ابتدا درمان افسردگی دشوار است. صحبت با مردم در مورد مهمترین موارد زندگی شما آسان نیست. اما بیشتر مردم با دارو بهتر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره