صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور تلفنی خانواده با موبایل

مشاور تلفنی خانواده با موبایل

مشاور تلفنی خانواده با موبایل بیشتر زوج‌ها می‌توانند در برابر رابطه جنسی معمولی مقاومت کنند. ناراحتی ، استرس، بیماری فراز و نشیب های معمولی در زندگی بر احساس شما و فعالیت جنسی تأثیر می گذارد.

قلب و ذهن انسان بر واکنش های بدن تأثیر می گذارد. اما در درازمدت، رابطه جنسی می تواند تأثیر منفی حتی بر یک رابطه شاد داشته باشد.

مشکل هر چه باشد، اگر برای مدت طولانی درمان نشود، بدتر و بدتر می شود. بر اساس مطالعات خوب روانشناسی زناشویی، برخی از مشکلات جنسی را می توان به راحتی حل کرد و برای غلبه بر آنها باید جزئی از ذات خود باشید. بپذیرید و به یک راه حل مشترک متعهد شوید.

مشکل نصف شده است.

وقتی یکی از طرفین نتواند از لذت جنسی لذت ببرد، همیشه احساس نابرابری خواهد کرد. اگر ناراحت هستید برای خوش گذرانی احساس گناه می کنید.

اگر مضطرب هستید باز هم به خاطر ناراحتی همسرتان احساس گناه می کنید. البته مشکلات جنسی متعلق به یک نفر نیست.

اگر زندگی جنسی شما تحت الشعاع سوالات قرار گرفته است، پس این مشکل برای هر دوی شماست.

طبق مطالعات مشاوره خانواده، وقتی مشکلات را با یکدیگر در میان نمی گذارید و در مورد آنها صحبت نمی کنید، ناراحتی و ناراحتی ممکن است افزایش یابد.

و اگر مشکل از طرف شما باشد، احساس گناه می کنید، شرمنده از اینکه نمی توانید به تنهایی مشکل را حل کنید، یا اگر طرف مقابل هستید، فکر می کنید که مقصر هستید یا نه.

مشاور تلفنی خانواده با موبایل رایگان

و اگر این اضطراب و نگرانی در هر دو طرف زیاد شود، باعث فاصله گرفتن شما و همسرتان می شود، مشکل بسیار بزرگ و غیر قابل حل به نظر می رسد.

برای حل یک مشکل جنسی، ابتدا باید بپذیرید که رابطه شما چنین مشکلی دارد، این مشکل به مرور زمان به طور خودکار از بین نمی رود و اگر قبول دارید که چنین مشکلی وجود دارد، می توانید با آن برخورد کنید.

گزینه های راه حل را بررسی کنید و شرایط بهتری برای رابطه خود پیدا کنید

شایع ترین علت مشکلات جنسی چیست؟

به گفته این روانشناس، شایع ترین علت مشکلات جنسی، مشکلات زناشویی است. اگر یکی از شما از طرف دیگری توهین شود، می تواند به زندگی جنسی شما نیز آسیب برساند.

حتی اگر فکر می کنید می توانید احساسات خود را کنترل کنید، باز هم آنها را ابراز می کنید یا به هیچ وجه از رابطه جنسی با شریک زندگی خود امتناع می کنید.

اگر فکر می کنید که مشکلات جنسی شما به مشکلات حل نشده ازدواج شما مربوط می شود، ابتدا باید آنها را حل کنید و زمانی که رابطه زناشویی شما قبلاً پایدار باشد، مشکلات جنسی شما حل می شود.

در غیر این صورت باید زمان کافی برای حل این مشکل به خود بدهید.

شماره مشاور تلفنی خانواده با موبایل

علت مشکلات جنسی هر چه باشد، زوج ها می توانند بر آن غلبه کنند. اگر با یکدیگر صادق باشید: صبور، دلسوز و شوخ طبع، می توانید امیدوار باشید که بر مشکلات جنسی خود غلبه کنید.

در سیستم میل جنسی.

این به هر یک از زوجین بستگی دارد که خودشان تصمیم بگیرند که آیا رابطه جنسی در ازدواجشان قابل قبول است یا خیر.

برخی از زوج ها فکر می کنند بیش از حد رابطه جنسی دارند، اما کسانی هم هستند که فکر می کنند کمتر رابطه جنسی دارند، این برای آنها کافی نیست.

به گفته مشاوران روانشناسی، میزان مشخصی در مورد فراوانی رابطه جنسی وجود ندارد.

اگر می خواهید هر روز رابطه جنسی داشته باشید، و شوهرتان یک بار ماهی می خواهد، هر دو کاملا طبیعی هستند، اما سعی کنید موافق باشید.

مذاکره در مورد این موضوع می تواند دشوار باشد.

مذاکره در مورد نیازهای جنسی کار دشواری است، زیرا اگر یکی از طرفین فکر کند که طرف مقابل رد یا امتناع می ورزد و طرف دیگر تمایلات همسرش را غیرمنطقی بداند، این مسائل منجر به شکل گیری احساسات در آنها می شود.

اولین قدم این است که بپذیرید هیچ یک از خواسته های شما غیرمنطقی نیست.

اگر بتوانید همدیگر را به عنوان افراد مختلف با نیازهای متفاوت بپذیرید و فکر نمی‌کنید خواسته‌های طرف مقابل اشتباه است، آنگاه می‌توانید راهی برای درمان پیدا کنید.

ایجاد یک محیط امن، عاطفی، عاطفی و همچنین احساس مسئولیت در هر دو طرف، با تمرکز بر صمیمیت و اشتیاق، می تواند تأثیر بسزایی بر میل جنسی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره