صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور تلفنی خانواده

مشاور تلفنی خانواده

مشاور تلفنی خانواده

مشاور تلفنی خانواده: در مبحث تشکیل خانواده و ازدواج مقوله های بسیار زیادی وجود دارند که باید بررسی گردند تا در آینده دامنگیر زوجین نشوند. زوجین بعد از انتخاب یکدیگر دچار مسائل سطحی و کوچکی شامل نحوه برگزاری مراسم عروسی، سفر به ماه عسل و موارد این چنینی می‌شوند. اما این مسائل کاملاً در حاشیه و بی معنی است.

 در دوران آشنایی و نامزدی باید به مسائل و مواردی پرداخت که ممکن است و به طور صد درصد آنها را در زندگی تجربه خواهند کرد. الگوی تشکیل خانواده و ادامه صحیح زندگی در کنار همسر و فرزندان تنها با رعایت اصول منطقی و درست زندگی امکان پذیر می باشد. یک مشاور خانواده می تواند تمامی راهکارهای اصولی و منطقی زندگی مشترک را به شما گوشزد کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

راهکارهای اصولی زندگی مشترک

مشاوران خانواده طیف وسیعی از مسائل و موارد مربوط به خانواده را در بر می گیرند و با درایت و تجربه در حل مشکلات به زوجین کمک می کنند. برخی از مشکلات موجود در زندگی مشترک شامل اختلافات موجود مربوط به رفتارهای زوجین با یکدیگر و با خانواده ها، آگاهی نداشتن از برقراری ارتباط درست با خانواده همسر و دوستان او، عدم آگاهی از روابط سالم میان زوجین، آگاهی کامل از موارد و مسائل زناشویی، اطلاعات کافی درباره نقشها و مسئولیتهای زوجین در زندگی مشترک، درمان بیماری خانمان سوز اعتیاد و غیره می باشند.

در روش مشاوره تلفنی خانواده زوجین می توانند در هر ساعت از شبانه روز بدون ترس و واهمه مشکلات و مسائل مربوط به زندگی مشترک شان را با یک مشاور باتجربه و کاربلد در میان بگذارند تا بهترین راهکار را از او دریافت کنند.

همه کارها و رفتارهایی که در حق ما انجام می شود بازخورد رفتارها و کارهایی است که ما انجام می دهیم بنابراین چه بسا بهتر است با داشتن مهارت های لازم و آگاهی های صحیح در رابطه با ایجاد و حفظ ارتباط با همسر خانواده و فرزند در کاهش مشکلات دخیل باشه و نهایت سعی خود را برای بهتر زندگی کردن انجام دهیم.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره