صفحه اصلی / مشاوره کودک / مشاور تلفنی کودک و نوجوان

مشاور تلفنی کودک و نوجوان

مشاور تلفنی کودک و نوجوان

مشاور تلفنی کودک و نوجوان: دوران کودکی و نوجوانی دوره های بسیار حساس و مهم زندگی هر فرد می باشد. چراکه بسیاری از مشکلات و دغدغه ها سراغ افراد در این سن خواهد آمد که درک درستی از آن نخواهند داشت. بنابراین باید شخصی باشد تا آنها را به راه درست هدایت کند. کودکان و نوجوانان خواسته یا ناخواسته دچار مشکلاتی خواهند شد که تشخیص و ریشه یابی آن بدون مراجعه به مشاور مطمئن و با تجربه امکان پذیر نخواهد بود.

برخی از این اختلالات شامل؛ مشکل در ایجاد ارتباط، اختلالات رشدی کودک، اضطراب، خجالتی بودن، منزوی بودن، مشکلات رفتاری، افسردگی، بیش فعالی، پرخاشگری، مشکلات تغذیه و غیره می‌باشند. این مشکلات با مراجعه به روانشناس و یا مشاور با تجربه طی چند ماه به طور کامل رفت خواهند شد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در دوران کودکی و نوجوانی

بعضی از کودکان در خانواده خود دچار مشکلاتی هستند که آنها را به سمت و سوی دیگر خواهد کشید. مشکلات شامل طلاق یا مشاجره های متعدد والدین می باشد. در این صورت کودک و نوجوانی که در این خانواده زندگی می‌کند؛ دچار اختلالات روحی و روانی بسیاری خواهد شد. به این سو خواهد کشید که شامل تجربه مرگ عزیزان، آزار های جنسی، مشکلات ناتوانی جسمی و غیره هستند.

دختر و پسر در دوره نوجوانی خود دارای دغدغه‌های ذهنی بسیاری هستند. در این دوره علاوه بر خود فرد بر والدین، او نیز به سختی خواهد گذشت. چرا که تغییرات زیادی را شاهد خواهند بود. معمولاً این نوع رفتار و کردار فرزندان و رفتار والدین تغییرات بسیاری خواهد کرد که شاید ناخوشایند باشد. سن بلوغ هر شخص در دوران نوجوانی او هم خواهد خورد. البته این سن در بین افراد متغیر است.

وقتی صحبت از بلوغ و دوره نوجوانی پیش می آید؛ تغییرات زیادی از جمله تغییرات جسمی و روحی در ذهن تداعی خواهد شد. به همین دلیل است که باید والدین آگاهی های کامل را در مورد تکامل و رشد فرزندان خود به طور منظم بدانند. در این خصوص تنها مشاوران و متخصصین این حوزه کمک حال والدین خواهند بود.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره