صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور خانواده اهواز

مشاور خانواده اهواز

مشاور خانواده اهواز

مشاور خانواده اهواز: کاملاً واضح و روشن است که سالم بودن جامعه رابطه مستقیمی با خانواده سالم دارد. با توجه به شرایط دشوار امروزی و فشارهای روحی و روانی موجود در زندگی انسجام موجود در خانواده تحت تاثیر قرار گرفته و گاهاً اثرات مخربی بر روابط میان افراد خواهد داشت. هنگامی که افراد موجود در خانواده روابطی درست و سالم با یکدیگر را داشته باشند؛ تاثیراتی همانند رشد صحیح فرزندان و شکل گیری شخصیت محکم و کامل آنها را به همراه خواهد داشت. البته این موارد از جمله موارد کلی می‌باشد. چرا که همه ما واقف هستیم که روابط سالم باعث ایجاد صمیمیت میان زوجین و در نهایت صمیمیت آنها با فرزندانشان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مزیت های مشاوره خانواده

هنگامی که یک خانواده با مشکلاتی رو به رو می شود؛ باید نسبت به حل آن سریعا اقدام کند؛ چرا که تعلل و بی تفاوتی باعث شکافی عمیق میان روابط اعضای خانواده و در نهایت پیدایش اختلافات بیشتر خواهد شد. مشاور خانواده طیف وسیعی از موارد و مسائل خانوادگی را در بر می گیرد که همه افراد می توانند از خدمات این مشاوره بهره گیرند. وظیفه اصلی مشاوران خانواده ایجاد شرایطی بهبود بخش میان روابط افراد در خانواده و در نهایت بالا بردن آگاهی آنها نسبت به مهارت های زندگی می باشد.

مشاوره خانواده همواره به دنبال آن می باشد که مشکل به وجود آمده را به شیوه‌ای حل کند که در آینده اثرات آن دامنگیر خانواده نشود. بنابراین به افراد کمک می‌کند تا با شرایط زندگی خود تصمیمی را اتخاذ کنند که با رویکردهای زندگی‌شان همخوانی داشته باشد.

زوج های جوان معمولاً در ابتدای زندگی خود با مسائل و مشکلاتی روبرو می شوند که حل کردن آنها گاهاً برایشان سخت و دشوار است. بنابراین مشاور خانواده می تواند کمک شایانی در بهبود روابط میان آنها کند. مسلماً پیش آمده که یک مسئله و مشکل کوچک با نادیده گرفتن و عدم توجه به آن به مشکلی بزرگ و عمیق تبدیل شده است وظیفه مشاور در این عرصه هنگامی معنا پیدا خواهد کرد که تاثیرات مخرب مشکل به وجود آمده را به زوجین القا کند و با کمک خودشان آن مشکل را حل کند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره