صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور خانواده در هامبورگ

مشاور خانواده در هامبورگ

مشاور خانواده در هامبورگ و مشاوره روانشناسی تلفنی شما می توانید در هامبورگ اقامت داشته باشید و به یک مشاور خانواده ایرانی در هامبورگ نیاز داشته باشید. در این حالت می توانید برای تماشای فیلم با پزشک تماس بگیرید.

دکتر. مهسا کاشفی زاده عضو انجمن روانشناسی ، عضو انجمن روانشناسی ایران ، عضو شورای روانشناسی و دستیار مشاور است.

برای ملاقات با پزشک ، با WhatsApp تماس بگیرید و اجازه ضبط فیلم را بدهید. 09128068983

وقتی زوجین رابطه خوبی ندارند ، اغلب بهبود روابط دشوار است. ارتباط ضعیف با همسرتان می تواند منجر به احساس افسردگی ، عدم امنیت ، بی تفاوتی یا حتی تمایل به صحبت با همسرتان شود. البته لحن مکالمه شما با همسرتان نیز تغییر می کند.

گاهی صحبت با همسرتان از گفتگو مهمتر است. نه تنها ارتباط بهتر با شریک زندگی شما نه تنها احساسات شما را جریحه دار می کند ، بلکه منجر به سو استفاده عاطفی یا جسمی می شود.

وقتی همسرتان را به عنوان هم اتاقی می گیرید ، به مشاوره خانواده احتیاج دارید ارتباط زوجین در صورتی مهم است که زن و شوهر رابطه نزدیکتر از ازدواج با همسر خود داشته باشند.

مشاور خانواده در هامبورگ تلفنی

این بدان معنا نیست که اگر زوجین به روشی خاص رفتار کنند از نظر زناشویی مشکل دارند.

اگر همسرتان بعد از ازدواج خود احساس کمبود محبت و صمیمیت با شریک زندگی خود داشته باشید ، احساس خواهید کرد که داشتن یک اتاق با همسرتان و مشاوره خانواده نشانه ازدواج نیست. .

وقتی نمی دانید چگونه با همسرتان رفتار کنید ، نیاز به مشاوره خانواده دارید دانستن علت ازدواج تنها نیمی از ماجراست ، اما زن و شوهر زندگی ازدواج را درک نمی کنند و هر دو تفاوت را می دانند.

من به عنوان یک مشاور خانواده ، اغلب می شنوم که مشتری ها می گویند: “ما دلیل اختلاف را می دانیم ، اما نمی دانیم چگونه مشکل ازدواج را حل کنیم.”

این بهترین زمان برای کمک به شخص ثالث در حل مشکلات زناشویی است. اگر زن و شوهر با همسر رابطه داشته باشند.

یک مشاور خوب خانواده می تواند ازدواج شما را به درستی راهنمایی کند تا بتوانید زندگی موفقی با همسرتان داشته باشید.

هنگامی که همسرتان بی ادب است به مشاوره خانواده نیاز دارید به عنوان یک مشاور خانواده ، معتقدم آنچه در درون خود احساس می کنیم اتفاق خواهد افتاد.

حتی اگر سعی کنیم این احساسات را برای مدتی پنهان کنیم ، سرانجام آنها از هیچ جا بیرون می آیند.

احساسات منفی مانند عصبانیت یا ضعف با همسرتان ، گاهی اوقات منجر به رفتارهای مخرب و دردناک در زندگی مشترک شما می شود.

بهترین روانشناس تلفنی ایرانی

اگرچه در طول مشاوره می بینیم که برخی از زنان به دلیل سطح زندگی خود به عنوان فرزندان ، تصمیم به برقراری رابطه و ماندن در کنار یکدیگر می گیرند.

اما شوهر هنوز از آن متنفر است زیرا این هنوز ریشه مشکلات زناشویی است. این احساس گناه ، شوهر را وادار می کند با استفاده از همسر خود به دلیل آزار قبلی ، مقابله به مثل کند.

یک مرکز مشاوره خوب می تواند به زوجین کمک کند احساسات منفی خود را بشناسند و راه های مقابله با آنها را پیدا کنند.

وقتی به طلاق به عنوان راه حل نهایی فکر می کنید ، نیاز به مشاوره خانواده دارید وقتی زوجین با هم دعوا یا مشاجره می کنند ، طلاق اغلب کمک می کند.

با این حال ، وقتی این شکاف ها باعث می شود شریک زندگی شما به طور دائمی از زمین خارج شود ، باید از یک مشاور خانواده کمک بگیرید.

وقتی شوهر به زمین برمی گردد ، هنوز مشکلاتی در زندگی و مبارزات زن و شوهر پیش از این وجود دارد ، اما به دلیل اینکه مورد اول اغلب مورد توجه زن و شوهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره