صفحه اصلی / مشاوره کودک / مشاور کودک در اهواز

مشاور کودک در اهواز

مشاور کودک در اهواز

مشاور کودک در اهواز: همه ما وقتی بحث از دوران کودکی پیش می‌آید؛ خاطرات مختلفی یادمان خواهد آمد که این خاطرات باعث شدند نکته یا حرف جدید و مهمی را بیاموزیم. بنابراین دوران کودکی جزء مهم ترین و اصلی ترین دوره های شکل گیری شخصیت هر شخص می باشد. طرز برخورد و رفتار والدین و اطرافیان با کودک تاثیر بسزایی در روح و روان او خواهد گذاشت که کودک با همین تاثیرات تا به دوره نوجوانی، جوانی و در نهایت بزرگسالی خواهد گذاشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاًثیر دوران کودکی در شکل گیری شخصیت

تمام رفتارها و آموزش هایی که به کودک داده می شود؛ در ذهن او تاثیر گذار خواهد بود و همین رفتارها و بازخوردها فاکتورهای مهم تاثیرگذار در شکل گیری شخصیت او می باشد. همه والدین باید قبل و بعد از به دنیا آمدن فرزندشان نحوه آموزش و تربیت کودک را بیاموزند. از جمله مواردی که هر پدر و مادری باید در آن تبحر داشته باشد؛ شامل آموزش تربیت کودک، طرز تشویق و تنبیه او، شرایط رفاهی موجود در خانه و وفق دادن کودک با شرایط، آموزش تعصبات و تعهدات مهم در خانواده و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تنها شخصی که می تواند به پدر و مادر کمک وافری کند؛ یک مشاور کودک با تجربه می باشد. وقتی یک کودک شیطنت می کند و رفتارهای خشن و بیش از حد از خود نشان می دهد؛ والدین او با این تفکر که او در دوران کودکی باید شیطنت کند، بسیاری از رفتارها را نادیده می‌گیرند. البته تا حدودی این نظریه درست می باشد اما پدر و مادر باید توجه بیشتر و بهتری بر روی بازخوردها و رفتارهای کودک خود داشته باشند تا مانع از ایجاد خصلت های بعد در او شوند.

معمولاً مشاوره هایی که در رابطه با کودک انجام می پذیرد و در قالب مشکلاتی مانند لجبازی، خجالتی بودن، دروغگویی، خشم زیاد و سایر مشکلات می‌باشد که از همان دوران کودکی باید برطرف گردند امروزه همه والدین می‌توانند برای دریافت مشاوره کودک به صورت تلفنی و رایگان اقدام کنند در این صورت همه پدرها و مادرها تنها با شماره گیری از طریق تلفن ثابت می توانند با شخصی با تجربه و متخصص مشکلات خود را در میان بگذارند و بهترین راهکار را کسب کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره