صفحه اصلی / مشاوره کودک / مشاور کودک در تهران

مشاور کودک در تهران

مشاور کودک در تهران

مشاور کودک در تهران: کودکی دوران شکل گیری شخصیت عملکرد رفتاری هر شخص می باشد. بنابراین آگاهی هایی که والدین نسبت به روش های تربیتی و آموزشی کودک دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد. نحوه برخورد و رفتاری مناسب در مقابله کودک تاثیر بسزایی در تربیت او خواهد داشت. برخی از والدین با این فکر که تربیت کودکان تنها فراهم آوری شرایط رفاهی و درسی او می باشد، توجهی به اصول تربیتی نخواهد داشت. بنابراین کودکی که با این شرایط وارد جامعه خواهد شد؛ از رفتارهای ناشایست و عملکردهای بی منطق برخوردار است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

یک مشاوره کودک با تجربه اصول صحیح تربیتی و آموزشی کودک را به والدین آموزش خواهد داد تا بتوانند هیجانات کودکان خود را کنترل کرده و بهترین تصمیم را در مقابل رفتارهای شان نشان می دهند. دوران کودکی هر شخص با شرایط مختلفی می گذرد که دغدغه ها و مسائلی را به همراه خواهد داشت. برخی از کودکان یا شاید اکثرشان به تنهایی قادر به رفع مشکلات خود نمی باشند و این مسئله مستقیماً روی روحیه آنها تاثیر خواهد گذاشت. در این میان نقش والدین با برقراری ارتباط و کمک به کودک جهت رفع مشکلاتش بسیار حائز اهمیت می باشد.

نقش مشاوره در عملکرد کودک

مشاوره کودک راهکاری موثر در جهت برخورد با او و مشکلاتش می باشد. مشاوره کودک در زمینه های مختلفی فعالیت می کند که شامل لجبازی کودک، بیش فعالی، اوتیسم، سوالات متعدد، دروغگویی دوران کودکی، عدم تمرکز و اضطراب، افسردگی، مشکلات ارتباطی و غیره می باشد. این روزها به دلیل مشغله های زیاد موجود در خانواده و زندگی های امروزی، یافتن مشاوره کودک متخصص و باتجربه دشوار می باشد که نیاز به وقت و هزینه بسیاری خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 این مسئله سبب خواهد شد که بسیاری از والدین از رفتن به مراکز مشاوره صرف نظر کنند اما این روزها با مشاوره تلفنی این مشکل نیز حل شده است. مراکز مشاوره در سراسر کشور از مشاوران کودک با تجربه و کار برخوردار از تا مشکلات کودکان این جامعه به سرعت ریشه یابی کرده و جهت حل آن تلاش نماید.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره