صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / معرفی مشاور ازدواج در تهران

معرفی مشاور ازدواج در تهران

معرفی مشاور ازدواج در تهران

معرفی مشاور ازدواج در تهران: ازدواج امری مهم و قابل توجه در زندگی همه افراد می باشد. در امر ازدواج مقوله انتخاب درست و مناسب بسیار حائز اهمیت است. چرا که فرد باید در ادامه حیات خود با شخصی زندگی کند که شناخت کافی از رفتارها و عقاید او ندارد. بنابراین بسیار مهم می باشد که قبل از ازدواج، جلساتی جهت آشنایی رفتار‌ها و باورهای یکدیگر برگزار گردد.

معمولاً این جلسات در حضور بزرگتر ها صورت می پذیرد. اما باید خاطر نشان کرد که گاهاً افراد به دلیل علاقه و حس خوبی که از طرف مقابل می‌گیرند؛ بسیاری از مسائل را در جلسات حضوری آشنایی عنوان نمی کنند و با گذشت زمان متوجه اشتباهات خود می گردند. چه بسا بهتر است این جلسات در حضور یک روانشناس و مشاور ازدواج با تجربه صورت گیرد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر حضور مشاور ازدواج

همه ما با معجزه عشق آشنا هستیم؛ پس این را هم باور داریم که عشق مسیر زندگی سالم و موفق را همواره خواهد کرد. اما برای موفقیت و سلامت یک زندگی عشق به تنهایی کفایت نخواهد کرد. اما جزء اولویت ها نیز قرار دارد.

ازدواج آزمایشی مهم و ضروری زندگی ما می‌باشد. از آنجایی که در فرهنگ ما مهارت ازدواج درست آموزش داده نشده، جای تعجب نیست که اغلب ازدواج ها حتی با پیش زمینه ی عشق و عاشقی دچار اختلاف و مشکل گردند و متاسفانه از هم فرو پاشیده شوند. اینجاست که می توان حضور یک مشاوره مطمئن و باتجربه را احساس کرد. در زمینه ازدواج باید زوجین از مهارت هایی برخوردار باشند که سبب بهبود زندگی می باشد. این مهارت ها به واسطه مشاورین ازدواج آموزش داده خواهد شد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 برخی از مهارت‌های ازدواج و تشکیل زندگی مشترک شامل؛ قابلیت شناخت و بیان احساسات در هر زمان ممکن، قابلیت انتقال احساس به صورتهای مختلف، قابلیت مدیریت همه جانبه احساسات بدون برخوردی مخرب، درک درست از رفتارها و احساس های شریک زندگی، قابلیت تحمل عدم ارتباط نزدیک با دوستان و گاهاً والدین در برخی مواقع، آگاهی از نیازهای جسمی و روحی شریک زندگی، توانایی برخورد درست با همسر حتی وقتی که او مقصر باشد توانایی معذرت خواهی و قبول کار اشتباهی که انجام شده توانایی تحمل شکست های متعدد در زندگی مشترک و غیره می باشند.

یک زندگی زناشویی از وجود عشق نیرو خواهد گرفت بنابراین سعی کنیم با وجود مشکلات نیز آرامش را از یکدیگر سلب نکنیم.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره