صفحه اصلی / مشاوره حقوقی / وکیل مشاور خانواده

وکیل مشاور خانواده

وکیل مشاور خانواده

وکیل مشاور خانواده: این روزها به دلیل پیچیدگی های متعدد در بین دعواهای خانوادگی و تصویب قوانین جدید حمایت از خانواده نیاز به یک  وکیل خانوادگی مجرب و کارکشته در تمامی موضوعات موجود در خانواده احساس می گردد. همان طور که می‌دانید خانواده به معنای حضور و وجود زن و شوهر و فرزندان سرپرستی می گردد که ریاست آن بر عهده شوهر و پدر خانواده می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی حقوقی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 در تعریف وکیل خانواده باید گفت این شخص کسی است که کلیه دعواهای خانوادگی از جمله طلاق، نفقه، مهریه، جهیزیه، حضانت و غیره را می‌تواند مورد تجزیه و تحلیل و در نهایت حل کند. با توجه به فرمایش خداوند منان که می فرمایند طلاق عرش الهی را به لرزه در می آورد؛ این کار ناپسند امروزه رواج بسیاری یافته است.

 زوجین به دلایل مختلف حاضر نیستند با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کنند؛ بنابراین تنها شخصی که می‌تواند کمک کننده باشد تا آنها یا با هم کنار بیایند و زندگی خوبی را در کنار هم داشته باشند و یا در کمال صلح و آرامش از یکدیگر جدا شوند؛ وکیل مشاور خانواده با تجربه و کارکشته میباشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

حوزه فعالیت وکیل مشاور خانواده

 البته وکیل خانواده تنها در زمینه طلاق و موضوعات مرتبط فعالیت نمی کند؛ برخی حوزه فعالیت او می تواند در مورد شکایت های مختلف از اعضای خانواده و یا فرزندان باشد. این روزها شاهد این هستیم که گاهاً فرزندان برای رسیدن به اموال و داشته های خانواده شان، از یکدیگر و یا پدر خانواده شکایت می کنند. در این صورت علاوه بر اینکه آگاهی کافی نسبت به کاری که می‌کنند؛ ندارد و باعث میشوند حرمت بین خود و اعضای خانواده اش را بشکنند، باید متقبل هزینه های بسیاری شود تا در نهایت پدر خانواده برای حفظ آبروی خود مقداری از اموال را به نام او کند.

 چه بسا بهتر است به جای اینکه با اعصاب و آرامش یکدیگر بازی کنیم و حرمت ها را به شک آنیم از همان ابتدا با یک مشاور خانواده کاربلد به صحبت بنشینیم تا او راهکاری مناسب را به ما نشان دهد که آسیب کمتری را به خود و خانواده مان برسانیم.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره