صفحه اصلی / مشاوره زناشویی / گروه مشاوره زناشویی

گروه مشاوره زناشویی

گروه مشاوره زناشویی

گروه مشاوره زناشویی: همواره یکی از مسائل و موارد پر دغدغه در زندگی امروزی، مشاوره در ارتباط با مسائل زناشویی و مشکلات بین زوجین می باشد. مشاوره زناشویی دارای رشته ها و زیر مجموعه های متعددی می باشد. در مورد روابط زناشویی باید این معنا را به کار برد که تمامی فعل و انفعالاتی که بین زن و مرد به عنوان زوج و زن و شوهر اتفاق می‌افتد؛ را در روابط زناشویی می نامند. این فعل و انفعالات از روابط عاطفی، اجتماعی، خانوادگی، جنسی و غیره نشأت می گیرد که تمامی آنها بسیار مهم بوده و به بهبود روابط زناشویی در آینده ای بهتر کمک خواهد کرد.

همانطور که واقف هستید وقتی مشکلی در روابط زناشویی پدیدار میشود؛ دغدغه های بسیاری را به دنبال خواهد داشت که ابعاد مختلف زندگی را دچار اختلال می کند. بنابراین باید به صورت کاملاً حرفه ای و با سرعت بالا مشکل پیش آمده ریشه یابی شود و جهت حل آن اقدام گردد. مشکلات در روابط زناشویی شامل مشکلات جنسی، عاطفی، خانوادگی، اخلاقی، رفتاری و غیره می باشد. که معمولاً جزء مهم ترین مشکلات بین زوجین است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی زناشویی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

نقش مشاور در روابط زناشویی

به هنگام برخوردن مشکل در روابط زناشویی نمی توان به دنبال مقصر بود. چراکه زندگی مشترک مربوط به دو نفر است و هر دوی آنها در ایجاد مشکل به یک اندازه مقصر هستند. بنابراین باید برای حل آن نیز هردوی آن ها پیش قدم باشند. زن و شوهری که درک درستی از مسائل و مشکلات پیش آمده در بین شان داشته باشند؛ می توانند آن آرامشی که مد نظرشان است را در بین خودشان ایجاد کنند. بنابراین با توجه به تمامی باورهایی که هر یک نسبت به زندگی دارند؛ باید درک متقابل را سرلوحه زندگی مشترک قرار دهند.

این روزها گاهی پیش می آید به دلیل مشکلات متعدد و رفتارهای مختلف که شاید یکی از دلایل آن پیشرفت تکنولوژی باشد؛ افراد نیازمند آن هستند که با شخصی مطمئن به صحبت بنشیند تا مسائل و مشکلاتشان به اتمام برسد و زندگی با آرامش را در کنار یکدیگر تجربه کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره